+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pevné břicho

Klíčová slova: posilování břicha, cvičení, pevné břicho

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Efektivní cviky na břicho, díky kterým budete mít pevnější břišní svaly a navíc zpevníte také zádové svaly a bolesti zad se Vám budou vyhýbat. Správné cviky dokážou s Vaším tělem doslova zázraky.

Web: www.cvikynabricho.info

Další související informace

Aerobic-fitness

Aerobic, fitness, cvičení, hubnutí, sport, zdraví, – Aerobik lze také klidně nazvat skupinovou dynamikou, neboť jde o sportovní činnost, při níž se uvolňuje velké množství energie. Cvičí se v kolektivu a při hudbě. Aerobic je vhodným cvičením právě pro ty, kteří chtějí zpevnit a posílit své tělo, ubrat nějaké to kilo na váze, nebo si jen svou váhu udržet. Aerobik lze také klidně nazvat skupinovou dynamikou, neboť jde o sportovní činnost, při níž se uvolňuje velké množství energie. Cvičí se v kolektivu a při hudbě. Aerobic je vhodným cvičením právě pro ty, kteří chtějí zpevnit a posílit své tělo, ubrat nějaké to kilo na váze, nebo si jen svou váhu udržet.

Jak zhubnout?

hubnutí břicha, hubnutí stehen, jak zhubnout, – "Jak zhubnout? Zeštíhlující krém Corectia - do 4 týdnů budete štíhlejší až o 8 cm! Unikátní zeštíhlující krém urychluje hubnutí břicha a hubnutí stehen a boků, je určen k cílené redukci podkožní tukové tkáně v oblastech hýždí, stehen, bříška a boků."

Rehabilitace Vorlová

rehabilitace, cvičení, poradenství – Zaměřujeme se na prevenci a léčbu bolestí pohybového aparátu. Vždy tvoříme individuální léčebný program tzv. na tělo. Nabízíme poradenskou činnost, cvičení, měkké a mobilizační techniky, reflexní masáž…

Načítání trvalo 0.0555 sekund.