+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pevné břicho

Klíčová slova: posilování břicha, cvičení, pevné břicho

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Efektivní cviky na břicho, díky kterým budete mít pevnější břišní svaly a navíc zpevníte také zádové svaly a bolesti zad se Vám budou vyhýbat. Správné cviky dokážou s Vaším tělem doslova zázraky.

Web: www.cvikynabricho.info

Další související informace

Bolesti-břicha.cz

bolesti břicha, nadýmání, plnynatost, těhotenství – Bolesti břicha jsou častými příznaky mnoha chorob. K diagnóze je zapotřebí přesná lokalizace bolesti, způsob bolesti a ostatní symptomy. Bolesti břicha jsou co do intenzity a způsobu různé. Daly by se rozdělit do několika kategorií : tupé bolesti břicha, ostré bolesti, křečovité bolesti a nadýmání a plynatost. Na webu najdete vysvětlení všech druhů bolestí, rady a doporučení s lokalizací bolesti, info o prevenci, také se zmíníme o bolestech břicha v těhotenství. To vše s množstvím názorných obrázků a zajímavými videi. V budoucnu také rubriky poradna a ptejte se lékaře.

Cvicebni-pomucky.cz

cvičení, zdravé cvičení, bolavá záda, – Pomůcky pro cvičení a rehabilitaci, velké gymnastické míče, balanční pomůcky, masážní, posilovací a polohovací pomůcky, zdravotnická lehátka. Zdravé cvičení pomáhá proti bolestem zad a hlavy, šetří klouby a přispívá ke zvýšení celkové kondice.

Cvičení na

cvičení, cviky, sport, umění, posilování – Prvním ze zdrojů, ze kterých se sport vyvinul je podle historiků potřeba výcviku armád, která vyústila v nejrůznější hry a soutěže zaměřené na bojové dovednosti a na fyzickou zdatnost (zápas, lukostřelba, jízda na koni). Druhým zdrojem jsou rituální aktivity, kdy byla určitá forma soutěže prováděna jako součást obětního rituálu nebo rituálu předpovídání budoucnosti - do první kategorie patří řecké olympijské soutěže, do druhé kategorie mayské obřadní míčové hry.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.