+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plavání dětí brno

Klíčová slova: plavání dětí brno

E-mail: info@hastrmanci.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2009

Popis: Plavani kojenců, batolat a dětí přeškolního věku s možností využití wellness programu ( parní a finská sauna, vířivka - whirpool . Plaveme v nově otevřeném wellnees v Brně modřicích. Plaveme pod vedením zkušených instruktorek.

Web: www.hastrmanci.cz

Další související informace

Kované ploty Brno, Zámečnictví Kročil

kované ploty, ploty Brno, výroba mříží, mříže Brno – Zámečnictví David Kročil se zabývá výrobou kovaných plotů, mříží, bran, branek a schodišť v Brně a okolí. Kromě výroby plotů a oplocení, nůžkových mříží a dalšího sortimentu nabízíme také zakázkovou výrobu na míru.

Hydraulické komponenty

hydraulika brno, pneumatika brno – SK Industrietechnik je dodavatel kompletních programů pro Hydrauliku a Pneumatiku. Skladem máme více než 10 000 hydraulických komponent a prvků. Např. hydraulické rychlospojky, rychlospojky na vzduch, hydraulické hadice, apod.

Jazykové kurzy pro děti

angličtina pro děti,angličtina pro děti Brno – Jazykové kurzy pro děti, angličtina pro děti a výuka dětí obecně. Nabízíme výuku formou hry pro děti již od 1,5 roku. Výukové materiály metodiky Hocus a Lotus jsou ideálním doplňkem k výuce jazyků pro děti v každém věku.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.