+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plavání kojenců Praha

Klíčová slova: plavání kojenců, plavání batolat, miminek, plavání

E-mail: info@plavani-zabicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2010

Popis: Plavecký Klub Žabička nabízí plavání kojenců, batolat a všech miminek. Nabízíme také plaveckou výuku žáků mateřských a základních škol, plavecké kurzy pro děti, ale i dospělé, kurzy jsou pro neplavce i zdatné.

Web: www.plavani-zabicka.cz/

Další související informace

Plavecká škola

Plavecké kuzy, plavání, výuka, plavecká škola – Nabízíme výuku plavání pro děti předškolního a školního věku v hotelu Carlo na Senovážném náměstí a na Strahově. Nově otevřená provozovna v hotelu Carlo nabízí současně s výukou i aktivní odpočinek pro rodiče. Možnost výuky plavání dospělých.

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Načítání trvalo 0.1573 sekund.