+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plavání kojenců Praha

Klíčová slova: plavání kojenců, plavání batolat, miminek, plavání

E-mail: info@plavani-zabicka.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2010

Popis: Plavecký Klub Žabička nabízí plavání kojenců, batolat a všech miminek. Nabízíme také plaveckou výuku žáků mateřských a základních škol, plavecké kurzy pro děti, ale i dospělé, kurzy jsou pro neplavce i zdatné.

Web: www.plavani-zabicka.cz/

Další související informace

Plavecká škola

Plavecké kuzy, plavání, výuka, plavecká škola – Nabízíme výuku plavání pro děti předškolního a školního věku v hotelu Carlo na Senovážném náměstí a na Strahově. Nově otevřená provozovna v hotelu Carlo nabízí současně s výukou i aktivní odpočinek pro rodiče. Možnost výuky plavání dospělých.

Sázky, tipovaní, tipy

sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, bwin – Diskusní fórum o sázení, tipování, sázkách a kurzovém sázení. Tipy na fotbal, tipy na hokej, tipy na tenis, tipy na basketbal, tipy na NHL, tipy na NBA, tipy na MLB, tipy na skoky na lyžích, tipy na biatlon.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.