+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plavecká škola

Klíčová slova: kurzy plavání dětí

E-mail: info@plavani-taborska.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme kurzy plavání pro děti od 3 let do 15 let. Kurzy plavání začínají vždy na začátku školního roku a pokračují celý školní rok. Děti jsou zařazeny do kurzů plavání dle svých schopností a věku. Učíme plavat různé plavecké styly.

Web: www.plavani-taborska.cz

Další související informace

RC Čtyřlístek

plavání dětí, batole, aquaerobic, kojenci, praha – Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, aktivity pro dospělé jako aquaerobic, aquaerobic pro těhotné, fitness cvičení, jóga pro děti, veselá angličtina, hudebně - pohybový kroužek, výtvarné dílničky, Montessori klub a další...

Ruční výrobky

dorty, dekorace, svatby, vizovické pečivo, kurzy – Nabízíme luxusní svatební i narozeninové 3D dorty... nabízíme i výrobu čokoládových kazet, svatebních koláčků a výrobu slavnostních svatebních perníčků. Dále také aranžérské a dekoraterské služby pro váš interiér/exteriér, návrh a realizace výstavních expozic, svatební dekorativní servis a jiné... Jsme i výrobce tradičního řemesla vizovické pečivo, které si u nás můžete nejen objednat, ale zůčastnit se i námi nabízených rukodělných kurzů a sami se naučit jeho výrobu. Dále nabízíme kurzy aranžování a balení dárků pro jednotlivce i pro firmy a školy.

Jezdecká škola Pony Praha

jezdecká škola,jezdecké kurzy pro děti,ježdění – V jezdecké škole Pony Praha nabízíme individuální výukové hodiny, jednorázové lekce a jezdecké kurzy na vysoce kvalitních ponících v Praze na Císařském ostrově pro děti od 3 let. Můžete si přijít odpočinout.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.