+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plavecká škola

Klíčová slova: kurzy plavání dětí

E-mail: info@plavani-taborska.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme kurzy plavání pro děti od 3 let do 15 let. Kurzy plavání začínají vždy na začátku školního roku a pokračují celý školní rok. Děti jsou zařazeny do kurzů plavání dle svých schopností a věku. Učíme plavat různé plavecké styly.

Web: www.plavani-taborska.cz

Další související informace

Inzerce - Děti

Autosedačky Dětská literatura Hračky Hlídání dětí – Inzerce - Děti Chodítka a hopsadla,Kojenecké potřeby,Nábytek pro děti,Kombinézy,Obuv,Odrážedla Děti - Inzerce Školní potřeby,Kojenecké potřeby,Kombinézy,Body, dupačky a overaly,Sportovní potřeby,Dětská literatura Děti - Inzerce Hlídání dětí,Bundy a kabátky,Kombinézy,Sedačky na kolo,Body, dupačky a overaly,Kojenecké potřeby

Hlídání dětí v Liberci

Hlídání dětí Liberec, hlídání dětí, výuka dětí – Hledáte dlouhodobé nebo jen krátkodobé hlídání dítěte ? Nemáte čas na golf, tenis, kino, divadlo. Rádi by jste si odpočinuly nebo strávily chvilku klidu na příjemné společenské akci. Rádi bychom Vám představili netradiční soukromé hlídání dětí od 3 let, které se nachází v rodinném domku se zahradou v klidném prostředí.

Detské domceky

detský domcek, domcek pre deti – Detské domceky sú skvelou hrackou na jar alebo leto, s ktorou sa deti môžu hrat doma alebo na záhrade. Vyberte si domcek pre deti s našej ponuky.Vyberte si z ponuky nášho eshopu Mackoviahracky.sk hračku pre vaše deti.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.