+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poháry akce.cz

Klíčová slova: trofeje, poháry, kokardy, ocenění, medaile

E-mail: msojka@applet.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Na našem webu naleznete ten nejlepší sortiment sportovních pohárů v akci, medailí a dalšího zboží. Poháry v akci jsou vyrobeny se zaměřením motivovat sportovce všech odvětví a jsou symbolem vítězství a úspěchu.

Web: www.poharyakce.cz/

Další související informace

Poháry.com-poháry,medaile

poháry,medaile,kokardy,sošky,trofeje,plakety,věnce – Prodej a výroba sportovních trofejí a cen. Nabízíme: poháry, medaile, kokardy, šerpy, stuhy, sošky, figurky, trofeje, plakety, skleněné trofeje a poháry, vavřínové věnce, ozdobné talířky, kazety, krabičky, rytí do štítků a emblémů.. pro veškeré sporty a zájmové činnosti chovatele,hasiče.E-shop a kamenný obchod, množstevní slevy pro stálé zákazníky, rozesíláme poháry dobírkou po celé ČR a SR.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Sportovní poháry LEFI

Poháry, Sportovní poháry, medaile, trofeje, – V našem eShopu je pro Vás připravena široká nabídka sportovních trofejí - rozsáhlý sortiment obsahuje nejen sportovní poháry, medaile a diplomy, k dispozici je celá řada dalších ocenění. Dále se zabýváme řezáním reklamy, potisky triček, výrobou vizitek a dalších reklamních předmětů. Stačí si jen vybrat. Osobní odběr je možný v nově otevřeném kamenném obchodě.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.