+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pole dance forum

Klíčová slova: Pole, dance, forum

E-mail: admin@poledanceforum.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Sdílejte informace, diskutuje a čerpejte informace z dění v oblasti Pole dance. Pole dance je sport, který skvěle formuje postavu , zlepšuje sebevědomí a pocit ze sebe sama. Při Pole dance zlepšíte i koordinaci pohybů.

Web: www.poledanceforum.cz

Další související informace

FutbalFórum.sk

futbal, football, futball, forum, fórum, diskusia – Verejná diskusia pre všetkých futbalových hráčov, fanúšikov a trénerov spred televízorov. Navštívte nás a diskutujte o najpopularnejšom športe na slovensku a aj v čechach - sme otvorený každemu názoru...

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.1498 sekund.