+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Posilování

Klíčová slova: posilování,posilovna,kulturistika,fitness,svaly

E-mail: suplements@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2012

Popis: Vše o posilování. Stránka zaměřená na posilování a vše kolem něj. Naučte se posilovat doma. Návod, jak posilovat břicho, prsní svaly, ramena i záda v pohodlí vašeho domova. Pronikněte do světa kulturistiky. Naučte se správně stravovat a sestrojte si vlastní jídelníček!

Web: www.posilovani.eu

Další související informace

Fitness 3000

posilovna,fitness – Fitness centrum v samotném centru Brna. Posilovna v příjemném prostředí, přes 50 posilovacích strojů, odborný personál, který Vám rád pomůže s jakýmkoliv problémem. Možnost parkování nedaleko fitness centra.

Extreme Muscle NOX3

extreme muscle nox3,svaly,kulturistika – Díky Extreme Muscle NOX3 máte šanci nabrat svalovou hmotu snadno, rychle a efektivně. Maximalizuje sílu a růst svalové hmoty a dodává energii a vytrvalost. Extreme muscle NOX3 je čistě přírodní přípravek pro tvorbu svalové hmoty, používaný opravdovými kulturisty a výkonnostními sportovci po celém světě. Tajemstvím skvělých výsledků Extreme muscle NOX3 je směs aminonokyselin A-AKG , která byla vyvinuta za účelem zvýšení hladiny oxidu dusnatého (NO) v těle.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.