+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Posilovny

Klíčová slova: posilovna posilovny fitness fitnes kreatin protein

E-mail: busirny@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2010

Popis: Vyberte si v našem katalogu tu pravou posilovnu. Každá posilovna je stručně popsána - její vybavení, kde se nachází, orientační ceny a otevírací hodiny. Pomůžeme Vám s výběrem správného zařízení právě pro Vás.

Web: www.busirny.cz

Další související informace

Trenér pro mě

trenér trenéři fitness posilovna cvičení – Trenér pro mě - získejte možnost cvičit s trenéry podle své volby! Jsme dnes nejmodernější portál nabízející služby osobních trenérů. Licencovaní trenéři z Prahy a dalších měst ČR nabízí své služby.

Fitness Praha 4 - Fitness

fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha – Na Praze 4 naleznete velké množství fitness center a je pouze na Vás, které si vyberete. Zda to fitness, které je Vašemu bydlišti nebo pracovišti nejblíže, nebo které Vás zaujme po shlédnutí webových stránek.

Better Belly - břišní pás

Hubnutí na břicho, vybavení zařízení pro fitness – Better Belly je břišní pás vytvářející infračervené záření. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Better Belly působí pomocí tepelných vln přímo na tukové buňky. Better Belly je břišní pás vytvářející infračervené záření. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Better Belly působí pomocí tepelných vln přímo na tukové buňky.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.