+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Posilovny

Klíčová slova: posilovna posilovny fitness fitnes kreatin protein

E-mail: busirny@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2010

Popis: Vyberte si v našem katalogu tu pravou posilovnu. Každá posilovna je stručně popsána - její vybavení, kde se nachází, orientační ceny a otevírací hodiny. Pomůžeme Vám s výběrem správného zařízení právě pro Vás.

Web: www.busirny.cz

Další související informace

Zumba club Havířov

Zumba fitness club Havířov – Provozovatel ZUMBA FITNESS v Havířově. Nabízíme pravidelné lekce ZUMBY!Je to jedna velká party, tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!!Zumba je dynamický, vzrušující a účinný fitness program.Inspirována latinsko-americkou hudbou.

Fitness centrum Brno

fitness brno, fitnesscentrum brno, masáže, wellnes – Fitness a wellness centrum v Brně. Špičkově vybavená posilovna dává záruku optimálního cvičebního zatížení. V našem wellness centru s vodním programem, masážemi, solariem či kosmetikou posílíte, zregenerujete organismus a načerpáte novou energii.

Energyfit

fitness ostrava, trx ostrava, power plate ostrava, – Energyfit přináší nejnovější metody ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX, Power Plate, Kruhový funkční trénink, Zumba, Pump fx, Flexi bar a další.Energyfit přináší nejnovější metody ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX

Načítání trvalo 0.0743 sekund.