+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potápění - eshop.cz

Klíčová slova: masky ploutve regulatory tlakove lahve snorchl

E-mail: info@kbsport.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Provozujeme internetový obchod zaměřený na potápění. V nabídce máme jak potřeby pro šnorchlování, tak i techniku pro přístrojové potápění, jako např. tlakové lahve, ventily, neoprenové obleky a další doplňky. Prodáváme také vodotěsná pouzdra Aquapac určená pro fotoaparáty, kamery, telefony atd.

Web: www.potapeni-eshop.cz

Další související informace

Ruční lis na pet lahve

lis pet lahve ruční ecopress láhve plastové – Lis na pet lahve Ecopress je univerzální prostředek, který slouží ke slisování všech typů pet lahví (plastových lahví). Lis na pet lahve Ecopress se montuje na pevnou stěnu, kde se následně snadno používá.

Karnevalové kostýmy a mas

Kostýmy, masky, karnevalové kostýmy, masky na karn – Internetový obchod se specializací na karnevalové kostýmy a masky na karneval. Najdete u nás široký sortiment kostýmu a masek včetně licencovaných výrobku firmy Rubies a jiných výrobců karnevalových kostýmu a masek.

Pravidelné zásobování

lahve na víno,pet lahve, nové lahve, lahve na burč – Internetový obchod lahve na víno zásobuje vinaře a vinotéky.V sortimentu naleznete nejprodávanější zboží: plastové lahve, skleničky na víno z pravého českého skla,dárkové předměty,jutové tašky. Internetový obchod lahve na víno zásobuje vinaře a vinotéky.V sortimentu naleznete nejprodávanější zboží: plastové lahve, skleničky na víno z pravého českého skla,dárkové předměty,jutové tašky.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.