+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potápění - eshop.cz

Klíčová slova: masky ploutve regulatory tlakove lahve snorchl

E-mail: info@kbsport.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Provozujeme internetový obchod zaměřený na potápění. V nabídce máme jak potřeby pro šnorchlování, tak i techniku pro přístrojové potápění, jako např. tlakové lahve, ventily, neoprenové obleky a další doplňky. Prodáváme také vodotěsná pouzdra Aquapac určená pro fotoaparáty, kamery, telefony atd.

Web: www.potapeni-eshop.cz

Další související informace

Čištění kanalizace Praha

čištění kanalizace, kanalizace, tlakové čištění ka – Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Sportesence

potápění brusle ploutve florbal vyplétání tenis – Prodej sportovních potřeb na tenis, squash, badminton, speedminton, potápění, in-line, floorball, fitness. Nabízíme oblečení, obuv, rukavice, chrániče, zavazadla a doplňky na motorku. Vyplétáme tenisové rakety.

Propan butan lahve prodej

propan butan lahve prodej – Čerpací stanice Michals tank Plzeň-Křimice nabízí svým zákazníkům propan butan lahve. Lahve prodáváme ve velikosti 2 a 10 kilogramů a jsou k odebrání ihned. Prodej je realizován výměnou plná za prázdnou.

Načítání trvalo 2.9603 sekund.