+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potápění v Chorvatsku

Klíčová slova: kurzy potápění,dovolená v Chorvatsku,ubytování

E-mail: info@dovody.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2009

Popis: Dovolená v Chorvatsku s potápěním. Ubytování v Chorvatsku v apartmánech, kurzy potápění. Zapůjčení potápěčského vybavení, kompletní servis, výlety na lodi, šnorchlování i pro nepotápěče. Neomezené potápění.

Web: www.potapeni-chorvatsko.eu

Další související informace

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Výprodej kol

výprodej, horská kola,jízdní kola, trekinkova kola – Výprodej jízdních kol a prodej za akční ceny. Kola-výprodej.eu Vám přináší aktualizované akční nabídky a výprodeje pečlivě vybraných prodejců, u nichž pořídíte jízdní kolo za nejlepší ceny na trhu. U nás si vyberete z nabídky všech typů jízdních kol, ať již jde o kola horská, silniční nebo trekingová.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.