+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Power Plate Haštal Praha

Klíčová slova: powerplate power plate praha cvičení studio cviky

E-mail: kontakt@powerplatehastal.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2011

Popis: Moderní Power Plate studio v centru Prahy pár kroků od Náměstí Republiky ve druhém patře sportovního centra Haštal. Nabízíme maximální servis v podobě stálé asistence profesionálního trenéra a atraktivně vybaveného fitness s aktivní kardiozónou. Zaměření cvičení dle přání zákazníka např. na tvarování postavy, hubnutí, redukci celulitidy, zvýšení celkové kondice, či zlepšení kvality a vzhledu pleti a další. Power Plate je daleko efektivnější než jiné tréninkové techniky, pomůže vám lépe tvarovat postavu a zlepší vaši celkovou kondici.

Web: www.powerplatehastal.cz

Další související informace

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru Praha – Dodáváme kuchyňské linky na míru, návrhy, cenové kalkulace, vybavení interiéru stylovým nábytkem na zakázku.

Energyfit

fitness ostrava, trx ostrava, power plate ostrava, – Energyfit přináší nejnovější metody ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX, Power Plate, Kruhový funkční trénink, Zumba, Pump fx, Flexi bar a další.Energyfit přináší nejnovější metody ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX

Dětské cvičení Praha

Cvičení s dětmi v Praze, cvičení, děti, Praha – Specializovaný katalog cvičení s dětmi je zaměřen na Prahu a blízké okolí. Máte tak přístup ke kompletní a aktuální databázi cvičení dětí v Praze. K dispozici je mapa, ve které si jednoduše vyhledáte nejbližší cvičení ve vašem okolí.

Načítání trvalo 0.0958 sekund.