+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Power Plate Haštal Praha

Klíčová slova: powerplate power plate praha cvičení studio cviky

E-mail: kontakt@powerplatehastal.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2011

Popis: Moderní Power Plate studio v centru Prahy pár kroků od Náměstí Republiky ve druhém patře sportovního centra Haštal. Nabízíme maximální servis v podobě stálé asistence profesionálního trenéra a atraktivně vybaveného fitness s aktivní kardiozónou. Zaměření cvičení dle přání zákazníka např. na tvarování postavy, hubnutí, redukci celulitidy, zvýšení celkové kondice, či zlepšení kvality a vzhledu pleti a další. Power Plate je daleko efektivnější než jiné tréninkové techniky, pomůže vám lépe tvarovat postavu a zlepší vaši celkovou kondici.

Web: www.powerplatehastal.cz

Další související informace

Půjčovna power plate PP

power plate,půjčovna,power plate Praha – Půjč si Power Plate na měsíc domů nebo do Vaší posilovny a vyzkoušejte si revoluční technologii cvičení. Za pouhých 20 minut strávených na Power Platu dosáhnete stejných výsledků jako při běžném cvičení trvajícím 1,5 až 2 hodiny. Tyto dokonalé výsledky PP jsou podloženy mnoha vědeckými studiemi.

MUDr. Alena KAČINETZOVÁ

Rehabilitace Praha, Masáže Praha, Cvičení Praha – Naše centrum zdravého pohybu zákazníkům z regionu Praha a okolí nabízí velký výběr masáží, pohybových kurzů i rehabilitační cvičení. Rehabilitační centrum neposkytuje jen služby v oblasti rehabilitace, ale také v oblastech: akupunktura, Pilates, břišní tance, Čchi-kung, meditace a další cvičení.

Energyfit

fitness ostrava, trx ostrava, power plate ostrava, – Energyfit přináší nejnovější metody ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX, Power Plate, Kruhový funkční trénink, Zumba, Pump fx, Flexi bar a další.Energyfit přináší nejnovější metody ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX

Načítání trvalo 0.0602 sekund.