+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Power Plate Haštal Praha

Klíčová slova: powerplate power plate praha cvičení studio cviky

E-mail: kontakt@powerplatehastal.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2011

Popis: Moderní Power Plate studio v centru Prahy pár kroků od Náměstí Republiky ve druhém patře sportovního centra Haštal. Nabízíme maximální servis v podobě stálé asistence profesionálního trenéra a atraktivně vybaveného fitness s aktivní kardiozónou. Zaměření cvičení dle přání zákazníka např. na tvarování postavy, hubnutí, redukci celulitidy, zvýšení celkové kondice, či zlepšení kvality a vzhledu pleti a další. Power Plate je daleko efektivnější než jiné tréninkové techniky, pomůže vám lépe tvarovat postavu a zlepší vaši celkovou kondici.

Web: www.powerplatehastal.cz

Další související informace

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru Praha – Dodáváme kuchyňské linky na míru, návrhy, cenové kalkulace, vybavení interiéru stylovým nábytkem na zakázku.

Kadeřnictví Praha 5

dámské a pánské kadeřnictví praha 5, – Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

Liposukce Praha

Liposukce Praha – Pokud nejste spokojeni se svou postavou a chcete uměnu, pak liposukce Poděbrady, Praha, vám pomohou. Ty a linie je studio, které vám díky moderním přístrojům pomůže vrátit sebevědomí. Zhubněte naprosto bezbolestně a dočkejte se okamžitého výsledku.

Načítání trvalo 0.0941 sekund.