+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a servis lyžařského vybavení

Klíčová slova: lyžařské vybavení, lyže, snowboardy, servis lyží

E-mail: registrace.xml@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2012

Popis: V našich prodejnách nabízíme k prodeji lyže, snowboardy, běžky, boty a další sportovní zimní oblečení a doplňků. Můžete si u nás i zapůjčit lyžařské vybavení. Provádíme také servis lyží, broušení, voskování, opravy skluznice, leštění, montáže a seřízení vázání. Těší se na Vás příjemný kolektiv.

Web: sport-orlita.cz/

Další související informace

sjezdovky

zima, lyže, sjezdovky – Ceske-sjezdovky.cz - webkamery, ubytování, sjezdovky, ski areály a také každý den nové aktuality ze světa lyžování, zimy, lyžařské výbava. A mnoha dalších věcí.. Např. Počasí a aktuální pohledna sjezdovky.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

MiKL SPORT - lyže, snowbo

lyže, snowboardy, Völkl – Specialista na lyžařské vybavení. Prodáváme sjezdové lyže a snowboardy Volkl, lyžařské boty Tecnica a Dalbello. Nabízíme také lyžařské příslušenství a doplňky Volkl, sjezdové hole, snowboardové vázání Volkl, přilby a brýle Marker.

Načítání trvalo 0.0762 sekund.