+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Profighters

Klíčová slova: boxerské rukavice, tatami, ringy, šortky, tričká

E-mail: eshop@profighters.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2012

Popis: všetko pre bojové športy. Široká škála tovaru na box, kickbox, thaibox, MMA, BJJ, Karate, Aidiko a iné Ponúkame unikátny značky ako REGARD, GREEN HILL TWINS, KING, TEAMX, DEVAKAM, RAJA, TAPOUT, MUAY, KAZE, BAD BOY, VENUM, EVERLAST, LONSDALE, BEN LEE, ROUND 5, FUMETSU, SHOCK DOCTOR, SILVER STAR, UFC, FAIRTEX, Buddy, WARRIOR a iné. Ponúkame boxerské rukavice, lapy, bloky, vrecia, palice, chrániče, bandáže, ringy, tatami, prilby, trenírky, nohavice ale aj štýlové tričká, mikiny a šortky.

Web: www.profighters.sk

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.