+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčení mořských (sea) ka

Klíčová slova: půjčení, sea, mořský, kajak, pronájem, katamarán,

E-mail: dolni.vltavice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2013

Popis: Kyselov a Dolní Vltavice nabízí vhodné podmínky pro plavbu na mořských kajacích (sea kayak), katamaránech a dalších plavidlech. Není zde tolik plavců nebo windsurferů jako např. v Černé v pošumaví, takže nebudete nikým rušeni a můžete v klidu popojíždět od zátoky k zátoce a užívat si klidu. Možnost zapůjčení i na více dní.

Web: www.dolnivltavice.cz/pujcovna

Další související informace

Sport bazar

cyklobazar, bazar sport, sport bazar, – Inzerce sportu, bazar sportovních potřeb a sportovní vybavení. Inzeráty jsou přehledně řazené do kategorií, ke každému inzerátu je možné přiložit až 4 fotografie. Na serveru je přehledné a rychlé vyhledávání.

Detske plavanie

Plavanie, Detske masaze, Plavecke jaslicky, – Organizujeme plavecke kurzy, detske plavanie, Plavecke jaslicky, Plavanie dojciat, Plavanie batoliat, Detska plavecka akademia, Detske masaze, Baby club, Baby swimming, Kojenecke plavanie, Detske plavecke kurzy

Hokejová výstroj

hokejky, čepele, shafty, chrániče, doplňky, – Internetový obchod Hokejová výstroj se specializuje na všechny doplňky pro hokej,hokejbal a in-line hokej. K prodeji nabízíme veškerý sortiment.Hokejky, čepele, shafty, chrániče ramen, loktů, holení, krku,kalhoty,rukavice, helmy, brusle, tašky, vesty, betony, lapačky, vyrážečky, atd. Světové značky REEBOK, JOFA, CCM, FRANKLIN atd.

Načítání trvalo 0.2528 sekund.