+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna lodí raftů Otava

Klíčová slova: ,půjčovna lodí otava,rafty otava,lodě sušice,

E-mail: honza@povoda.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2012

Popis: Půjčovna lodí raftů Otava.Půjčujeme plastové lodě,rafty,pádla,vesty,barely - půjčovna vodáckého vybavení Otava.Doprava v ceně,vodácké výlety.Školní vodácké kurzy a výlety pro školy.Naše loděnice na řece Otava,kde je půjčení lodí bez dopravy: Sušice,Katovice,Vrcovice.Kempy na Otavě,mapa Otavy.

Web: www.pujcovna-lodi-otava.cz/

Další související informace

Prague Explorer

Plavby lodí po Vltavě, Ubytování, Silvestr, Výlety – Prague Explorer je jedinečná cestovní agentura, u které si klient může vytvořit svůj výlet snů. Nabízí pravidelné plavby lodí po Vltavě, ale i plavby k speciálním příležitostem (Goran Bregović na Vltavě, Valentýnská plavba, Svatby na lodi), neobvyklé procházky do netradičních míst (pražské podzemí, technické památky, pražské hospody, pražské věže), ubytování v Praze všech cenových kategorií a v neposlední řadě několikadenní programy klientům přímo na míru. Poznejte Prahu jinak!

Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice – Půjčovna lodí Lužnice - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Lužnici, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Lužnici.

Půjčovna lodí Malše

půjčovna lodí Malše, půjčovna Malše, půjčovna raft – Pojeďte na vodu na Malší. Nabízíme vám aktualizovaný přehled půjčoven lodí působících na této řece. Vyberte si z nich tu nejlepší nabídku a půjčte si kánoi, kajak či raft. půjčovna lodí Malše, půjčovna Malše, půjčovna raftů Malše, Malše

Načítání trvalo 0.0605 sekund.