+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna lodí raftů Otava

Klíčová slova: ,půjčovna lodí otava,rafty otava,lodě sušice,

E-mail: honza@povoda.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2012

Popis: Půjčovna lodí raftů Otava.Půjčujeme plastové lodě,rafty,pádla,vesty,barely - půjčovna vodáckého vybavení Otava.Doprava v ceně,vodácké výlety.Školní vodácké kurzy a výlety pro školy.Naše loděnice na řece Otava,kde je půjčení lodí bez dopravy: Sušice,Katovice,Vrcovice.Kempy na Otavě,mapa Otavy.

Web: www.pujcovna-lodi-otava.cz/

Další související informace

Půjčovna lodí U Čerta

půjčovna lodí berounka, půjčovna lodí ohře, vodáck – Půjčovna lodí U Čerta poskytuje vodácké vybavení na řeky Berounku, Ohři a Otavu. Půjčovna lodí U Čerta pořádá i vodácké výlety. Na stránkách máme i sekci Bazar pro případné zájemce o starší a použité vodácké vybavení.

RioGranus

půjčovna lodí, půjčovna lodí na Hronu, půjčovna – Jsme půjčovna lodí, raftů a kajaků na řece Hron s několikaletou tradicí. Připravujeme také atraktivní vodácké zájezdy jak po Slovensku, tak především do zahraničí. Jedná se o zájezdy na řeky klidné i divoké, rafting, seakajaking, provozujeme vodácké kurzy a expedice. Naše zájezdy si zamilujete.

Půjčovna raftů Metuje

půjčovna lodí Metuje, půjčovna Metuje, půjčovna ra – Metuje není příliš vodácky frekventovaná a možná je to dobře. Ve srovnání třeba s Vltavou přináší docela jiný dojem. Vyražte letos na Metuji. Půjčte si lodě, rafty od lokální půjčovny.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.