+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovny lodí v ČR

Klíčová slova: půjčovna,lodí,plachetnice,motorový,člun

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Když jsem hledal, kde si půjčit plachetnici na Vltavské kaskádě, vznikl tenhle seznam půjčoven plachetnic a motorových lodí na řekách a přehradách v Čechách a na Moravě, nejnavštěvovanější stránka mého serveru.

Web: www.miroslavjaros.cz/jachting/pujcovny-lodi-v-cr/default.aspx

Další související informace

Půjčovna raftů a lodí - V

Otava,půjčovna,rafty,lodě,kanoe,Vltava – Půjčovna lodí a raftů pro splouvání řek Otava a Vltava, K zapůjčení je šestimístný raft Gumotex Colorado 450 nebo plastová kanoe Tydra, také pádla a barely (sudy). Dovoz o odvoz lodí podle potřeby, základní výcvik v ovládání lodí.

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.1791 sekund.