+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovny lodí v ČR

Klíčová slova: půjčovna,lodí,plachetnice,motorový,člun

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Když jsem hledal, kde si půjčit plachetnici na Vltavské kaskádě, vznikl tenhle seznam půjčoven plachetnic a motorových lodí na řekách a přehradách v Čechách a na Moravě, nejnavštěvovanější stránka mého serveru.

Web: www.miroslavjaros.cz/jachting/pujcovny-lodi-v-cr/default.aspx

Další související informace

P-SPORT - Půjčovna lyží,

p-sport,půjčovna,lyží,skiservis,rokytnice nad Jiz. – V půjčovnách P-SKI-RENT v Rokytnici nad Jizerou je možné si v zimní sezóně vypůjčit sjezdové lyže a komplety, snowboardy, běžecké lyže, boby a další lyžařské doplňky. Součástí půjčovny lyžařských potřeb P-SKI-RENT je i testcentrum nových kvalitních lyží značek Atomic.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.0670 sekund.