+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RACKETSPORT.cz

Klíčová slova: stolní tenis, pingpong, speedminton, badminton

E-mail: info@tt-sport.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Specializovaný maloobchod a velkoobchod s potřebami pro stolní tenis a speed badminton, nejširší nabídka sortimentu v ČR, více než 40 renomovaných pingpongových a jiných značek. Online obchod, kamenná prodejna v Praze.

Web: www.racketsport.cz

Další související informace

Magazín o Stolním Tenisu

stolní tenis, ping-pong, pingpong, pinces, pinec – Magazín o Stolním Tenisu. Nejlepši stránka o stolním tenise. Články,rozhovory, extraliga, 1. liga, 2. liga, 3. liga, 4. liga, video, aktualní výsledky ze stolního tenisu. Vse na stolní tenis, pingpong, ping-pong.

Tenisové kurty, badminton

tenisové kurty, squash, badminton, indoor golf – Sportcentrum STEP provozuje tenisové kurty, squash, badminton, indoorgolf, plavecký bazén. Poskytuje další služby jako jsou masáže, whirlpool, sauna, solárium, fitness a bowling. K zázemí patří i restaurace s dětským koutkem.

Různý věci, najděte vše

fotbal, sport, basketbal, badminton, golf, hokej – Najděte vše, co jste chtěli vědět o sportu. Naleznete zde zajímavé informace o oblíbených sportech. Fotbal, lední hokej, golf, box, badminton, basketbal a mnoho dalších. Přijďte se k nám podívat. Zajímavé věci nejen z oblasti sportu.

Načítání trvalo 0.2435 sekund.