+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ranč u Tuffa

Klíčová slova: jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výcvi

E-mail: tuffik@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2011

Popis: Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Provozujeme také jezdecký kroužek. Přijďte nás navštívit.

Web: www.rancutuffa.cz/

Další související informace

Přeprava osob.cz

přeprava osob, transfery na letiště, autodoprava – Smluvní přeprava osob a drobných zásilek po celé EU. Transfery na letiště Praha Ruzyně a zpět komfortními vozy a jiná individuální osobní autodoprava. Rychlý internet během jízdy zdarma. Online rezervace.

Equitravel-přeprava koní

přeprava koní, přeprava koně, nakládání koní – Přeprava koní - pohodlně, bezpečně, bez stresu. Přepravě koní se věnuji asi deset let. Ročně převezu kolem 300 koní, najedu s nimi kolem 50 tisíc kilometrů. Podle mých zkušeností má zhruba třetina koní z přepravy strach, což se projevuje především při nakládání. Koně proto většinou nakládám sám. Díky dlouholetým zkušenostem si poradím i s extrémně problémovými koňmi. Při samotné jízdě s koňmi je nezbytnou nutností nejen perfektně řídit, ale hlavně dobře číst provoz, předvídat nečekané a s klidem a rozvahou jet tak, aby koně nebyli z přepravy vystresovaní, dobře se jim ve vleku stálo a s cestováním tak měli jen dobrou zkušenost. Koně si na převoz bez stresu rychle zvyknou, a to se projevuje při každém dalším nakládání a vykládání z vozíku. Mirek Pavelka

Jízdy na koních, Liberec

jízda na koních,jízdy na ponících,tábor u koňů, – Na ranči v Údolí mají návštěvníci možnost jízdy a vodění na koních a ponících. Dále realizujeme letní tábory, školní výlety, narozeninové a podobné akce. Zabýváme se také ruční výrobou šperků zejména ze skla a polodrahokamů.

Načítání trvalo 3.7184 sekund.