+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ranč u Tuffa

Klíčová slova: jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výcvi

E-mail: tuffik@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2011

Popis: Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Provozujeme také jezdecký kroužek. Přijďte nás navštívit.

Web: www.rancutuffa.cz/

Další související informace

Netshopper.cz

e-shopy, prodej na internetu, e-commerce, výzkumy – Magazín pro majitele internetového obchodu. Vše o e-commerce, e-shopy, výzkumy o chování zákazníků. Jak prodávat a nakupovat na internetu? Vylepšete svůj e-shop! Statistiky českých internetových obchodů. Žebříčky českých e-shopů.

Chata Na Mlýně

Chata Na Mlýně – Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC. Pro méně náročné klienty, skupinové zájezdy a školy máme připraveny pokoje pro 2-6 osob se společným sociálním zařízením.<bR> K dispozici je také restaurace, klubovna, společenská místnost. Venku hřiště, ohniště, vlek. V objektu internet, kulečník, fotbálek, pingpong. Úschova kol a lyží v penzionu.

Vyberte si pletivo na plot

pletivo na plot, drátěné ploty, poplastované pleti – Vybíráte nový nebo obměňujete starý plot kolem domu nebo zahrady? Plastové a drátěné ploty jsou levnější a odolnou variantou. Navštivte naše stránky a dozvíte se vše co Vám s výběrem vhodného pletiva a oplocení pomůže.

Načítání trvalo 0.0902 sekund.