+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Relax golf - Indoor Golf

Klíčová slova: golf, klub, hra, simulátor, relax, trénink, výuka,

E-mail: info@relaxgolf.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Relax golf Jihlava vám umožní hru na jednom z nejlepších simulátorů světa. Nádherná animovaná příroda, vše v pohybu, sledování míče kamerou. Hra na hřišti, trénink, výuka, clubfitting. Pohádkový golf pro děti, minigolf, soutěže, turnaje.

Web: www.relax-golf.cz/

Další související informace

Funtandem-Tandemové sesky

tandemový seskok,dárek, dárkový poukaz, – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály na letištích po celé ČR.Základní výcvik pro začínající parašutisty i formou AFF.Tandemový seskok je možné také darovat.Dárkové poukazy v luxusním balení.Osobní přístup instruktorů.

Půjčovna lodí a raftů

lodě, rafty, loď, raft, pádlo, plovací vesta, – Půjčovna lodí a raftů na řece Vltavě. Vodácké kurzy a výlety. Doprava lodí a osob. Komplexní vodácké služby. Lodě a rafty zapůjčíme také na řeky Lužnice, Otava, Sázava. Zapůjčíme - lodě, rafty, plovací vesty, konve, pádla a další.

Live-scores

Live, Live výsledky, livescore, live score, – Live 6 sportů, live fotbal, live hokej, live tenis, live basketbal, live basebal, live americký fotbal, Aktuálně na našem webu můžete shlédnout výsledky všech hlavních lig a pohárů těchto 6 sportů, Sportovní novinky, tabulky a novinky s těchto 6 sortů

Načítání trvalo 0.2063 sekund.