+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

retro trička

Klíčová slova: retro oblečení

E-mail: gonoob@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2010

Popis: Nemůžete se srovnat s dnešní dobou? Nebo jen máte rádi styl oblečení ze 70. a 80. let? Tak či onak můžete nakupovat módní retro oblečení prostřednictvím našich stránek. Od satirických až po vtipné potisky uvidíte na našich stránkách.

Web: retroobleceni.cz/

Další související informace

Sportovní podprsenka

sportovní podprsenka, sportovní oblečení – Informace o sportovních podprsenkách se zdravotního hlediska. Sportovní podprsenka a sportovní aktivity. Informace o sportovních podprsenkách se zdravotního hlediska. Sportovní podprsenka a sportovní aktivity.

Hip Hop oblečenie

Hip Hop, oblečení – Web je zaměřený na téma Hop Hip oblečení, ke kterému neodmyslitelně patří kšiltovky, volné kalhoty a další stylové oblečení. Na webu naleznete popisy jednotlivých výrobků, jejich fotodokumentaci i odkazy, kde lze zboží zakoupit.

Fifty-Fifty skateshop a snowboardy

skateshop, snowboard, skate oblečení – Náš skateshop se zaměřuje na prodej snowboard a skate komplety, oblečení, boty a doplňky. Náš kamenný obchod byl založen v roce 1991 původně jako součást cykloobchodu. V roce 1998 se skateshop přesunul do samostatných prostor vedle cykloobchodu. Design obchodu je pojat velmi originálně - pult je z "přeříznutého trabantu" - na poličky posloužil Barkaz - stojany na obleční jsou z klasického lešení....

Načítání trvalo 1.8028 sekund.