+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

River Park Dance School

Klíčová slova: tanečná škola Bratislava, tanečné kurzy

E-mail: rpdanceschool.webmaster@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Plnoformátová tanečná škola v komplexe River Park. Ponúka tanečné kurzy a cvičenie ako aerobic, zumba, joga, pilates, tae bo, brušné tance, latinsko americké tance, salsa, tango argentino či muzikálové tance.

Web: www.riverparkdanceschool.sk/

Další související informace

Horolezecká škola RockJoy

Horolezecká škola, RockJoy, Marmot, Kurzy lezení – RockJoy je profesionální horolezecká škola. Naší silnou stránkou jsou dlouholeté zkušenosti s lezením a individuální přístup k zákazníkovi. Poskytujeme kurzy pro úplné začátečníky i pro pokročilé lezce. Důraz je kladen na bezpečnost a praktický nácvik.

Kurzy potápění Brno, potá

potápění Brno, škola a kurzy potápění, kurz potápě – Prodejna potápěčské techniky Albe Group Vám nabízí kvalitní kurzy potápění a školu potápění v Brně a okolí za výhodné ceny. Vyzkoušejte potápění v našem kurzu a jistě si tento podvodní sport zamilujete.

Kulinářské studio

kurzy vaření, škola vaření, divoká vařečka, brno – Připravili jsme pro vás jedinečné kurzy vaření. Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Kulinářské studio Brno

Načítání trvalo 0.0564 sekund.