+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šachklub TJ Ostrov

Klíčová slova: šachový klub TJ Ostrov, šachy v Ostrově

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: Internetové stránky šachového klubu TJ Ostrov. K nalezení jsou zde články ohledně působení oddílu v soutěžích, dále informace o pořádaných akcích a členech klubu, také kontakt s mapkou a nějaké zajímavosti z klubového dění.

Web: www.šachmat.eu

Další související informace

Hotel Koupalište Letovice v Letovicích

Hotel Koupalište Letovice,ubytování v Letovicích – Hotel Koupaliště Letovice nabízí ubytování v komfortních pokojích, v sezónních chatkách přilehlých u hotelu a městského koupaliště. Dále pak stylovou hotelovou restauraci s luxusním barem s příjemnou obsluhou pro hotelové hosty včetně dětského koutku pro malé návštěvníky a výbornou kuchyní plnou specialit české i mezinárodní kuchyně,. Okolí hotelu nabízí sportovní vyžití (tenisové kurty/tenisová hala, minigolf, petangue. Pro relaxaci je zde městské koupaliště s tobogánem, sám hotel nabízí relaxační masáže celého těla. K dispozici jsou prostory stylové hotelové restaurace a dva hotelové salonky .

penzion Boží oko v Sedlci

penzion Boží oko ,ubytování v Sedlci – Luxusně zařízený a zrekonstruoavný jihočeský statek z roku 1850 Vás s radostí přivítá a ubytuje. Penzion Boží oko nabízí ubytování v sedmi apartmánech pro 2 až 6 osob. Vybavení pokojů se nese v historickém duchu. Krásné kamenné stěny, dubové a cihlové podlahy spojené s moderním komfortem. Apartmány jsou vybaveny LCD obrazovkou se satelitním přenosem, prostornou koupelnou a plně zařízenou kuchyňkou. V penzionu můžete také využít garážová stání, venkovní posezení, lehátka, slunečníky, krb či ohniště. Penzion Boží oko se nachází v jižních čechách, v Malých Chrášťanech.

Vysušení zdiva

vysušení zdiva, úspora energie, vlhkost v domě, – Jsou Vaše zdi a základy vlhké a nevíte, jak si s tím poradit? Máme pro Vás řešení v podobě technologie Essicco. Suché zdivo Vám následně ušetří 30-40% energie na vytápění a tím šetří i vaši peněženku.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.