+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šachový klub Dúbravan

Klíčová slova: Šachový,klub,Dúbravan,Šachový,kurz,pre,začiatočník

E-mail: klub@place.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2010

Popis: Šachový klub Dúbravan - Klub sa zakladá v Bratislave, m.č. Dúbravka - 0948 408 804, klub@place.sk - Šachový kurz pre začiatočníkov - Šachová liga. Kurz prebehne ZDARMA v mesiacoch apríl - máj - jún 2011, na ZŠ Pri kríži 11, vhodné pre vekovú kategóriu 6-15 rokov.

Web: sachovy-klub-dubravan.place.sk

Další související informace

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

CPS - Centrum pož. sportu

CPS, požární sport, hasiči, SDH – CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.