+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šachový klub Dúbravan

Klíčová slova: Šachový,klub,Dúbravan,Šachový,kurz,pre,začiatočník

E-mail: klub@place.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2010

Popis: Šachový klub Dúbravan - Klub sa zakladá v Bratislave, m.č. Dúbravka - 0948 408 804, klub@place.sk - Šachový kurz pre začiatočníkov - Šachová liga. Kurz prebehne ZDARMA v mesiacoch apríl - máj - jún 2011, na ZŠ Pri kríži 11, vhodné pre vekovú kategóriu 6-15 rokov.

Web: sachovy-klub-dubravan.place.sk

Další související informace

Sázky, tipovaní, tipy

sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, bwin – Diskusní fórum o sázení, tipování, sázkách a kurzovém sázení. Tipy na fotbal, tipy na hokej, tipy na tenis, tipy na basketbal, tipy na NHL, tipy na NBA, tipy na MLB, tipy na skoky na lyžích, tipy na biatlon.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.