+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šachový klub Dúbravan

Klíčová slova: Šachový,klub,Dúbravan,Šachový,kurz,pre,začiatočník

E-mail: klub@place.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2010

Popis: Šachový klub Dúbravan - Klub sa zakladá v Bratislave, m.č. Dúbravka - 0948 408 804, klub@place.sk - Šachový kurz pre začiatočníkov - Šachová liga. Kurz prebehne ZDARMA v mesiacoch apríl - máj - jún 2011, na ZŠ Pri kríži 11, vhodné pre vekovú kategóriu 6-15 rokov.

Web: sachovy-klub-dubravan.place.sk

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.