+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šachový klub Dúbravan

Klíčová slova: Šachový,klub,Dúbravan,Šachový,kurz,pre,začiatočník

E-mail: klub@place.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2010

Popis: Šachový klub Dúbravan - Klub sa zakladá v Bratislave, m.č. Dúbravka - 0948 408 804, klub@place.sk - Šachový kurz pre začiatočníkov - Šachová liga. Kurz prebehne ZDARMA v mesiacoch apríl - máj - jún 2011, na ZŠ Pri kríži 11, vhodné pre vekovú kategóriu 6-15 rokov.

Web: sachovy-klub-dubravan.place.sk

Další související informace

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.2078 sekund.