+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ŠACHY Pálka - prodejna

Klíčová slova: šach,šachy,chess,figurky,šachové desky,turistika

E-mail: info@sachypalka.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: Internetová prodejna ŠACHY Pálka - šachy, figurky, šachovnice, digitální šachové hodiny, kompletní šachový sortiment. Nabízíme také luxusní šachové soupravy, magnetické šachy, zahradní obří šachy, DVD a knihy.

Web: www.sachypalka.cz/

Další související informace

HUDYsport - Outdoor

outdoor,hudy,batoh,stan,spacák,sport,turistika, – Jsme specializovaná síť outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku. V naší nabídce naleznete oblečení, boty, batohy, stany, spacáky impregnace a vše potřebné pro outdoor, turistiku, camping a kompletní vybavení pro lezení. Vybavte rodinu na společné sportovní aktivity v našem outdoor eShopu. Batohy, stany, spacáky, spací pytle, oblečení, obuv, sandály, skialp, freeride, lyže, vše pro sportovní aktivity...

Offroad, 4kolky, adrenali

offroad, adrenalin, čtyřkolky, expedice, zážitky – Outdoor action nabízí adrenalinové akce a zahraniční expedice. Vyzkoušejte si jízdu v offradu, čtyřkolkách, paintball či mnoho dalších adrenalinových zážitků, které nabízí Outdoor action. Nabízíme i možnost uspořádat zahraniční expedice!

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Načítání trvalo 0.1746 sekund.