+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Salsa Praha

Klíčová slova: salsa,kurzy,taneční kurzy,kurzy salsy,tanec,zábava

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2009

Popis: Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, merengue, cha-cha-cha, ..., to platí dvojnásob.

Web: www.salsa-loscazadoresdelritmo.estranky.cz/

Další související informace

Duchovní růst

Kurzy, Škola, Léčení, Kyvadlo, Shamballa, Workshop – Esoterická škola Křídla Andělská nabízí kurzy intuitivního písma, siderického kyvadla, výkladu tarotových karet, Shamballa, workshop Tajemství I. a II., přenášky a osobní konzultace, regrese, léčení, výklad karet, intuitivní písmo a další.

Grow23World

pestovani, grow – prodej kompletního vybavení pro pěstování indoor a outdoor, vzduchotechnika, osvětlení,laboratorní technika,čerpdla, vaporizéry, kuřácké potřeby. literatura. Mimo otvírací hodiny otevřeno po tel. domluvě

Výtvarka, kancl, hobby

tvořit,kancelář,plátno,malířské,barvy,štětec,kurzy – Prodej výtvarných potřeb, školních potřeb, pomůcky pro hobby, zásobování kanceláří od A do Z, napínání a šepsování pláten, kurzy olejomalby pro začátečníky, malba na textil na zakázku, trvalá výstavka a prodej obrazů atd.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.