+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Salsa pro ženy Praha

Klíčová slova: salsa,zeny,tanec,praha,kurzy,tanecni,salsa kurzy

E-mail: leml@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2009

Popis: SOBOTNÍ KURZ SALSY PRO ŽENY 7. listopadu 2009 4 HODINY - v sobotu 7. listopadu Vás opět čeká den plný tance. Začínáme v 11.00 - 13.00, následuje společný, dobrý obídek a na taneční parket se opět vrátíme v 15.00 - 17.00. Těším se na Vás, jste srdečně vítány. ČEKÁ VÁS SALSA, MERENGUE, BACHATA, REGGAETON Místo: Školská 12, Praha 1 - Nové město čeká Vás více latino stylů ( salsa, reggeaton, bachata, merengue).

Web: www.salsa-zeny.cz

Další související informace

Taneční

taneční, taneční škola, taneční kurzy – Taneční škola SVEY působí od roku 2001. Jsme zaměřeni především na klasické společenské standartní a latinsko-americké tance a na moderní taneční styly, jako je FUNK, HIP HOP, RnB, DISCO, SALSA, STREET DANCE.

Kurzy inline bruslení

kurzy, kurz, bruslení, inline, in-line – Pořádáme kurzy bruslení pro začátečníky, kteří na bruslích nikdy nestáli. Kurzy bruslení pro mírně pokročilé, kteří neumí bezpečně stát na bruslích nebo brzdit. Kurzy bruslení pro pokročilé, kteří se chtějí naučit přešlapovat, jízdu pozadu, triky s kelímky a další náročnější techniky. Kurzy bruslené pro děti, v kterých naučíme děti pomocí her a zábavných soutěží bezpečně bruslit a zastavit.

Načítání trvalo 0.1946 sekund.