+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SBC Olomouc

Klíčová slova: sbc olomouc,sportovní basketbalové centrum olomouc

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Sportovní basketbalové centrum Olomouc, oficiální stránky olomouckého basketbalového klubu. Klub zajišťuje přípravku a pohybové hry pro děti ve věku 6-8let s budoucí návazností na vrcholové uplatnění ve sportu, nebo jen rekreační hraní.

Web: sbcolomouc.cz

Další související informace

Pronájem bytů OLOMOUC

reality Olomouc, realitní kanceláře Olomouc – nabízíme prodej bytů v Olomouci a okolí: byty všech velikostí 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk. Přijďte a prohlédněte si detailní nabídku najdete na olomouckém inzertním reailtním serveru www.REALITY-OLOMOUCKO.cz.

Sportovní centrum Nymburk

sport, centrum, sportovní centrum Nymburk, – Sportovní centrum Nymburk v Nymburku je tréninkové středisko ČSTV a sportu v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Nabízí 1až3lůžkové pokoje vybavené vždy vlastní koupelnou s WC a TV se sportovními programy. Celková ubytovací kapacita je 268 lůžek ve 24 jednolůžkových pokojů, 60 dvoulůžkových pokojů, 9 dvoulůžkových bezbariérových pokojů, 20 třílůžkových pokojů.

Centrum Stone ve Vrbnu pod Pradědem

Centrum Stone,ubytování ve Vrbnu pod – Hotel Centrum Stone je klasická, zděná budova situována v horní části Vrbna pod Pradědem u kostela Svatého Michala.Hotelová část komplexu nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku. Hotel nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku.

Načítání trvalo 3.0572 sekund.