+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Scapa Flow

Klíčová slova: Scapa Flow, vrakové potápění, Skotsko, Velká Brit

E-mail: odkazy@webatelier.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2010

Popis: Organizujeme vrakové potápění v zálivu Scapa Flow na severu Velké Británie. Potápění k vrakům za velice slušné viditelnosti do maximální hloubky 45 m. Vraky německých lodí pochází z první světové války.

Web: www.scapa-flow.cz

Další související informace

Autogames

Škoda fabia S2000, Dfinance a.s., Mit Metal, PSG, – Vícemistři Evropy v rally 2010, posádka Antonín Tlusťák - Jan Škaloud jezdící ve voze Škoda Fabia S2000 za tým A.T. Motosport je podporována společnostmi D Finance, Mit Metal, PSG, Autogames, Akvahelp a Horizont travel.

Šumava v Železné Rudě

Šumava,ubytování v Železné Rudě,ubytovani,Železná – Plně vybavené apartmány 2+kk na okraji horské obce Hojsova Stráž (900 m.n.m.) a vedle stojící horská chata s 10-ti pokoji.Plně vybavené apartmány 2+kk-elektrický sporák s troubou,rychlovarná konvice,mikrovlná trouba,lednice,televize. V chatě plně vybavená kuchyně s jídelnou a společenskou místností.Sociálky společné na patrech.Možnost vlastního vaření,restaurace a obchod 5-10 min chůzeWiFi internet zdarma,úschovna kol a lyží,oplocená zahrada s ohništěm a posezením,gril,dětský koutek s pískovištěm a houpačkami.Parkoviště u domu.Sjezdovky s vleky v pěším dosahu,běžkařské tratě,lyžařský areál Špičák a Žel. Ruda,bavorský Javor.

Načítání trvalo 3.8177 sekund.