+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SDH Tatobity

Klíčová slova: Jirmi SDH Tatobity hasiči Hušek Jirman

E-mail: Jirmi.cs@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2008

Popis: Vítejte na stránkách sboru dobrovolných hasičů z Tatobit. Na tomto webu uvidíte dění v obci, videa a fotky ze soutěží, a nějaké novinky, atd. Jsme hasičský tým, který se snaží dosáhnout na ty nejvyšší stupínky.

Web: sdhtatobity.ic.cz

Další související informace

Hasicí přístroje,E-shop

Hasicí přístroj,hydrantový systém,hadice – Prodej hasicích přístrojů online, hasící přístroje do aut, hasicí přístroj. Společnost Červinka - Czech Republic s.r.o. má kořeny v devadesátých letech, vznikla 21.2.1992 jako firma Jiří Červinka a v roce 1997 se přetransformovala do podoby společnosti s ručením omezeným. Zajišťuje prodej, opravy a údržbu věcných prostředků požární ocharny a požárně bezpečnostních zařízení, zajišťuje požární bezpečnost staveb a další služby vyplývající zplatných právní předpisů. Firma zahájila výrobu hasicích přístrojů a v roce 2003 certifikovala systém managemantu jakosti podle norem řady ISO 9001. Působnost firmy se rozrůstá a v roce 2006 získala osvědčení o posouzení provozu podle normy ISO 11602-2. V současné době se zaměřujeme na uplatnění našeho sortimentu u nás i v Evropě a budovování dlouhodobých vztáhů s našimi obchodními partnery.

Hasicitechnika.eu

práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje – Nabízíme přenosné, práškové a sněhové hasicí přístroje pro váš domov a dílnu, které zajistí klid a ochranu před požárem vám a vašim nejbližším. práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje, hasicí spreje..

Sdh kojkovice

Sdh kojkovice – Vítejte na našem webovém portále. U nás najdete stovky informací setříděných do přehledných témat, a vždy aktuální a pravdivé informace. Podívejte se k nám. Vítejte na našem webovém portále. U nás najdete stovky informací setříděných do přehledných témat, a vždy aktuální a pravdivé informace. Podívejte se k nám.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.