+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení Czech team 96

Klíčová slova: Sdružení Czech team 96, Pavel Nedvěd, Karel Pobors

E-mail: regs@czechteam96.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2010

Popis: Cílem sdružení je získání prostředků pro charitativní účely, podpora nadací, organizování zápasů, turnajů, benefičních a veřejně prospěšných sportovních akcí za účelem propagace fotbalu. Zakladatelé - Pavel Kuka, Petr Kouba, Jan Suchopárek.

Web: www.czechteam96.cz

Další související informace

KAREL GOTT - Zlatý hlas

Karel Gott,zlatý slavík,Maja,Karel,Gott,Prague – Neoficiální stránky věnované legendě evropské populární scény Karlu Gottovi. Diskografie, DVD, CD, biografie, fotogalerie, mp3 audio & video klipy, live koncerty, ankety, texty písní, hitparády alb, ocenění, tisk a odkazy na další stránky.

Kosmetika chytře

karel hadek,aromaterapie,přírodní kosmetik – Nabídka kosmetických přípravků značky Karel Hadek za akční ceny. Kosmetická poradna včetně kosmetických služeb v našem studiu. Prodej potravinových doplňků Dr. Popova. Nabídka našeho e-shopu se neustále rozšiřuje o další výrobky, na případné dotazy odpovídáme na telefonu: 777 126 029. Na vaší návštěvu na stránkách e-shopu se těší vaše Soňa Zikmundová.

Pavel Guňka

Pavel Guňka – Jsme grafické studio zabývající se tvorbou a úpravy grafiky, textu a webových stránek. Tvorba plakátů, vizitek, obalů knih i hudebních médií. Grafické návrhy reklamních materiálů. Jsme grafické studio zabývající se tvorbou a úpravy grafiky, textu a webových stránek. Tvorba plakátů, vizitek, obalů knih i hudebních médií. Grafické návrhy reklamních materiálů.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.