+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení Czech team 96

Klíčová slova: Sdružení Czech team 96, Pavel Nedvěd, Karel Pobors

E-mail: regs@czechteam96.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2010

Popis: Cílem sdružení je získání prostředků pro charitativní účely, podpora nadací, organizování zápasů, turnajů, benefičních a veřejně prospěšných sportovních akcí za účelem propagace fotbalu. Zakladatelé - Pavel Kuka, Petr Kouba, Jan Suchopárek.

Web: www.czechteam96.cz

Další související informace

Jan Rozlivka - Letecká akrobacie Česká Republika

Letecká akrobacie, Czech Aerobatic, reprezentant – Letecká akrobacie, Czech Aerobatic, reprezentant ČR v letecké akrobacii, kluzáky, mistr Evropy akrobacie, European glider aerobatic championship, World glider aerobatic championship, World aerobatic cup

Kosmetika chytře

karel hadek,aromaterapie,přírodní kosmetik – Nabídka kosmetických přípravků značky Karel Hadek za akční ceny. Kosmetická poradna včetně kosmetických služeb v našem studiu. Prodej potravinových doplňků Dr. Popova. Nabídka našeho e-shopu se neustále rozšiřuje o další výrobky, na případné dotazy odpovídáme na telefonu: 777 126 029. Na vaší návštěvu na stránkách e-shopu se těší vaše Soňa Zikmundová.

Věštec Karel Zicho

Karel Zicho,věštec,věštění z rukou,výklad z karet – Věštec Karel Zicho pomáhá v hledání řešení budoucích i dnešních událostí za pomoci výkladu karet, které mohou ukázat možná řešení a čtení z linií na rukou. Masáže zaměřené na akupunkturní body rukou.

Načítání trvalo 0.0821 sekund.