+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sedlářství Frinta

Klíčová slova: sedlo, kůň, jezdectví, western

E-mail: fwestern@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2009

Popis: Firma Frinta sedlářství je v současnosti největší producent westernových sedel a jezdeckých potřeb a příslušenství pro westernové ježdění v Evropské unii a v České republice. Westernové sedlo vyráběné v našem sedlářství slouží rekreačním i špičkovým jezdcům po celé Evropě.

Web: www.f-western.cz

Další související informace

WESTERN Jezdecké potřeby

jezdecké přilby, sedla, uzdečky, udidla, western – Jezdecké potřeby pro westernové ježdění na koni. Vybavení pro jezdce a koně. V našem e-shopu www.western-obluk.cz nabízíme westernová sedla, deky, uždění, chapsy a další speciální pomůcky pro western.

Viry ke stažení

viry, červi, trojský kůň, hacking, zdrojový kód – Na této stránce najdete menší sbírku počítačových virů, červů apod, které jsou k dispozici ke stažení. Viry, které jsou zde umístěny slouží pouze ke studijním účelům, nikoli k záměrnému škodění. Je často velmi zajímavé sledovat, co vir všechno provádí. Pro takovéto studování vám však doporučuji viry spouštět jen na starých a nepotřebných počítačích, neboť některé z virů jsou dokonce schopny trvale poškodit kromě operačního systému i hardware počítače. (paměti, základní deska, procesor...) Neručím za jakékoliv škody vzniklé neopatrným zacházením s viry či jejich úmyslným spouštěním.

Western Steak House Kojetín v Kojetíně

Western Steak House Kojetín,ubytování v – Stylová restaurace, ubytování za dobré ceny v nově zrekonstruovaném měšťanském domě nedaleko Kroměříže, Prostějova, Přerova, Chropyně a Tovačova. PENZION nabízí 2 VIP pokoje - pro 2 a 4 osoby. Sprcha, WC, varná konev, lednice.Dále dvoulůžkové pokoje + přistýlka - sprcha, WC, lednice Třílůžkový pokoj - sprcha,WC ,Čtyřlůžkový pokoj + přistýlka - sprcha, WC na chodbě .Dvě parkovaví místa přímo před budovou, ostatní na parkovišti 30 m od budovy.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.