+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sedlářství Frinta

Klíčová slova: sedlo, kůň, jezdectví, western

E-mail: fwestern@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2009

Popis: Firma Frinta sedlářství je v současnosti největší producent westernových sedel a jezdeckých potřeb a příslušenství pro westernové ježdění v Evropské unii a v České republice. Westernové sedlo vyráběné v našem sedlářství slouží rekreačním i špičkovým jezdcům po celé Evropě.

Web: www.f-western.cz

Další související informace

Western - country areál NOVÝ TEXAS

western, country, kůň, saloon – Ranč s country saloonem v Krkonoších. Country zábavy a festivaly, pořádání firemních a soukromých akcí, pastevní ustájení koní, chov zvířat, možnost stanovaní, parkování karavanu apod.

Viry ke stažení

viry, červi, trojský kůň, hacking, zdrojový kód – Na této stránce najdete menší sbírku počítačových virů, červů apod, které jsou k dispozici ke stažení. Viry, které jsou zde umístěny slouží pouze ke studijním účelům, nikoli k záměrnému škodění. Je často velmi zajímavé sledovat, co vir všechno provádí. Pro takovéto studování vám však doporučuji viry spouštět jen na starých a nepotřebných počítačích, neboť některé z virů jsou dokonce schopny trvale poškodit kromě operačního systému i hardware počítače. (paměti, základní deska, procesor...) Neručím za jakékoliv škody vzniklé neopatrným zacházením s viry či jejich úmyslným spouštěním.

Best Western Hotel Panorama v Plzni

BEST WESTERN HOTEL PANORAMA,ubytování v – Best Western Hotel Panorama Plzeń se nachází nedaleko centra města Plzně, v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka. Panorama Hotel v Plzni nabízí komfortní ubytování v 1–2 lůžkových pokojích a také v apartmá. Hotel má celkovou kapacitu 50 osob. Předností hotelu je klidná lokalita, rodinná atmosféra, dostatečné parkovací prostory, které hotel pro své hosty nabízí zdarma.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.