+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Senzomotorika

Klíčová slova: senzomotorika, cvičení

E-mail: jiri.baar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2013

Popis: Senzomotoriku můžeme popsat jako souhru smyslových orgánů, respektive jejich vjemů a tělesného pohybu. Pod tím si můžeme představit spojení motoriky a vnímání prostřednictvím smyslů díky nejrůznější receptorům, tedy motorické a senzorické složky pohybu.

Web: www.senzomotorika.cz/

Další související informace

JÓGA, KOUČINK PRO ZDRAVÍ

jóga koučink stres zdraví powerjóga cvičení žena – Jóga, koučink a zdravý životní styl. Otevřené lekce jógy .Koučink pro řešení obtížných životních situací, zvýšenou únavu a stres, změnu či rozvoj kariéry, zvládání konfliktů, vztahy a rodinu, efektivní hubnutí, práce s energiemi a celostní zdraví.

Pilates

Pilates, knihy pilates, cvičení pilates – Internetový miniobchod, který Vám nabízí knihy věnující se velice populárnímu cvičení Pilates, které posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Hlavní důraz při cvičení Pilates je kladený na správné dýchání , koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků.

Mohendžodáro, Tao, Tantra

Mohendžodáro, Tantra, Tao, Cvičení pro ženy – Mohendžodáro je tantrické cvičení pro ženy. Je sestaveno z pozic neboli asán, které mají pozitivní vliv na zdraví a psychickou pohodu ženy. Cvičení probouzí sexuální energii, posiluje pánevní dno a dělohu, spevňuje prsa, harmonizuje funkci vaječníků a tvorbu ženských hormonů. Mohenžodáro také posiluje sebedůvěru a životní spokojenost. Proudící sexuální energie vyživuje ženské tělo, obnovuje krásu, mladistvý vzhled a zlepšuje kvalitu života ženy v každém věku. Společný prožitek v kruhu žen probouzí vnitřní ženu a umožňuje poznat sama sebe.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.