+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis29.cz

Klíčová slova: cykloservis Nový Bor

E-mail: info@servis29.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Servis29.cz Vám nabízí služby spojené s cyklystikou. Provádíme opravy jízdních kol, záruční i pozáruční servis a poradenství při výběru kol i komponentů. Prodáváme jízdní kola, doplňky a náhradní díly.

Web: www.servis29.cz

Další související informace

ReadyShops

tvorba e-shopu, tvorba eshopu, nový eshop, nový es – ReadyShops - to jsou nejen e-shopy připravené vydělávat, ale také e-shopy bez nutnosti platit i nadále paušální poplatky! ReadyShops - to jsou nejen e-shopy připravené vydělávat, ale také e-shopy bez nutnosti platit i nadále paušální poplatky!

Pohlednice z cest

cestování, Mexiko, Barma, Nový Zéland, Island – Fotografie a videa z cest po zajímavých a exotických místech. Plovoucí zahrady v Mexiku, pagody v Barmě, přírodní krásy Nového Zélandu, ledovce a gejzíry na Islandu, Francie, Itálie, ale i krásná místa České republiky.

Segway Kopřivnice

Segway, půjčovna segway, kopřivnice, nový jičín, e – Segway je jedinečné elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu, funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Segway je intuitivní a zvládnout ji, je otázkou několika minut. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu stokrát za vteřinu. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte kam chcete. Využijte možnost půjčit si Segway a navštivte půjčovnu Segway v Kopřivnici. Vyzkoušejte Segway, pobavte se a nechte se okouzlit vzrušujícím vynálezem 21. století. Pohybujte se pohodlně, efektivně, chytře a jednoduše.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.