+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Seskok padákem

Klíčová slova: seskok padákem, seskok, tandem, padák

E-mail: sky-fun@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2011

Popis: Seskok padákem s profesionály. Vyzkoušejte seskok padákem s ověřenými profesionály, zažijte až minutový volný pád a získejte zážitek na celý život. Seskok padákem je vhodný pro každého mezi 10 až 99 lety a vážícího méně než 110 kg.

Web: www.seskoky-padakem.eu

Další související informace

Tandemové seskoky Praha

tandemové seskoky, tandemový seskok, tandem – Tandemové seskoky ze 4 km na letišti v Kolíně. Pro tandemový seskok používáme moderní vybavení. Tandemový seskok, seskoky padákem, Kurz AFF a vyhlídkové lety dostanete od nás za skvělou cenu. Výborné zázemí ve středních Čechách.

Tandemový seskok

tandemový, seskok – Vyzkoušejte si na vlastní kůži působení zemské gravitace při volném pádu rychlostí 200 kilometrů za hodinu! Vyzkoušejte Tandemový seskok s profesionálním tandempilotem. Užijte si pravou adrenalinovou zábavu.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.