+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SGB Praha s.r.o.

Klíčová slova: OKO,zaměřovač,chrániče sluchu,svítící mušky,brýle

E-mail: oktarget@oktarget.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2009

Popis: Výroba otevřených kolimátorů OKO,montáží a krytů pro pistole,lovecké a automatické zbráně,prodej: elektr. chráničů sluchu s gelovým polstrováním Mepablu a Sordin,střeleckých brýlí Wiley X,světelných mušek Hiviz,IPSC opasků,plast. díly k SA58,LED svítilen. OKO je náš výrobek,který je znám v Evropě,USA,ale i v Malaisii a v mnoha jiných státech. Životnost kolimátoru 50 000 - 100 000 výstřelů ho řadí mezi světovou špičku ve svém oboru.Pro svou dlouhou spolehlivost je oblíben u myslivců , speciálních policejních a vojenských jednotek a také u střelců IPSC. Chrániče sluchu-dynamická sluchátka chrání sluch před poškozením při výstřelu,zároveň umožňuje zesílení zvuků v okolí.Díky stereo efektu poznáte odkud se zvuk šíří.Vhodné zejména pro myslivce(lepe slyší zvěř),pro armádu,policii a všude tam,kde je hlučný provoz a při tom je nutno udržet zvukový kontakt s okolím např.pneumatická kladiva,bagry atp..Nabízíme kvalitní výrobky firem Sordin a Mepablu s gelovým i normálním polstrováním. Ochranné brýle Wileyx-vysoce kvalitní brýle vyrobené v USA speciálně pro střelce,vojáky,polici,agenty FBI a motorkáře.Brýle osvědčené na bojištích americké armády.

Web: www.oktarget.cz

Další související informace

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.