+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SGC AirSoft team Písek

Klíčová slova: Airsoft, Zbraně, Military, Forum, Galerie, Členové

E-mail: info@sgc-pisek.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2008

Popis: Airsoftový tým z Písku, Airsoft, Recenze, členové, zbraně, military, forum, galerie, Pušky, Pistole, ýmy, Odkazy, Přijímáme nové členy z okolí Písku, Nábor, Napište nám Fotografie z Akcí a mnoho dalšího

Web: sgc-pisek.eu

Další související informace

Pole dance forum

Pole, dance, forum – Sdílejte informace, diskutuje a čerpejte informace z dění v oblasti Pole dance. Pole dance je sport, který skvěle formuje postavu , zlepšuje sebevědomí a pocit ze sebe sama. Při Pole dance zlepšíte i koordinaci pohybů.

Vše o airsoftu

airsoft, soft, bb, AEG, bunkr – Web kompletně zaměřený na airsoft, potřebné rady, tipy, triky a mnoho dalšího. Pokud nevíte, co to ten airsoft je, pojďte se podívat. Jedná se o adrenalinový sport hraný hlavně v lesích, napodobování military apod.

Airsoft Bunkr59

airsoft, bunkr59, airsoft frýdek-místek – Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o., nabízí airosft bunkr. Můžete si ho pronajmout například pro firemní akci na odreagování, nebo se jen vyblbnout s přáteli. V airosft bunkru 59 ve Frýdku-Místku najdete něpětí, adrenalin a Akci! Příznivci počítačových her jako je Counter-strike si to můžou vyzkoušet na vlastní kůži.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.