+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šipky.info - šipky,terče

Klíčová slova: šipky,terče,hry,terč,elektronický,šipkovy,automat

E-mail: obchod@sipky.info

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2010

Popis: Specializovaný e-shop na šipky, terče a hry.Pro šipkaře nabízíme: hroty,letky,násadky,šipky,pouzdra,terče sisalové,elektronické,šipkové automaty,náhradní díly a další. Mimo šipek se specializujeme na: * poker,karty,žetony a doplňky, * poháry,trofeje,medaile,figurky, vyrábíme štítky, * hlavolamy kovové,dřevěné,drátěné,skleněné,ježek v kleci,rubikova kostka, * šachy dřevěné,malované,figurky,desky,hodiny,go,dáma, * stolní fotbal domácí i komerční, * stolní hokej Stiga,náhradní hráči,díly,příslušenství * kulečník (karambol,pool,snooker),tága,koule,křídy,kůže a doplňky * stolní deskové hry pro děti i dospělé od Albi,Bonaparte,Mindok a dalších.

Web: www.sipky.info

Další související informace

Letní olympijské hry Peki

letni,olympijske,hry,peking,2008,olympijada,loh,08 – Stránky o letních olympijských hrách v Pekingu 2008. Internetové stránky poskytující informace o letních olympijských hrách v Pekingu 2008. Základní fakta, program, přehled stadionů a další údaje......

CPS - Centrum pož. sportu

CPS, požární sport, hasiči, SDH – CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0979 sekund.