+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šipky.info - šipky,terče

Klíčová slova: šipky,terče,hry,terč,elektronický,šipkovy,automat

E-mail: obchod@sipky.info

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2010

Popis: Specializovaný e-shop na šipky, terče a hry.Pro šipkaře nabízíme: hroty,letky,násadky,šipky,pouzdra,terče sisalové,elektronické,šipkové automaty,náhradní díly a další. Mimo šipek se specializujeme na: * poker,karty,žetony a doplňky, * poháry,trofeje,medaile,figurky, vyrábíme štítky, * hlavolamy kovové,dřevěné,drátěné,skleněné,ježek v kleci,rubikova kostka, * šachy dřevěné,malované,figurky,desky,hodiny,go,dáma, * stolní fotbal domácí i komerční, * stolní hokej Stiga,náhradní hráči,díly,příslušenství * kulečník (karambol,pool,snooker),tága,koule,křídy,kůže a doplňky * stolní deskové hry pro děti i dospělé od Albi,Bonaparte,Mindok a dalších.

Web: www.sipky.info

Další související informace

Elektronické šipky

dart,šipky,sipky,hrot,hroty,letka,letky,turnaj – Elektronické šipkové automaty pro komerční použití a turnaje. Pronájem elektronických šipek funguje formou podílu z měsíčních tržeb.Tento podíl dosahuje až 50 procent. K pronajatým elektronickým šipkám poskytujeme zdarma běžné šipky s mosazným tělem a plastovým křídlem, hroty s malým nebo velkým závitem. Startovní čáru (samolepicí). Na pronajmuté šipkové automaty zajišťujeme servis do 24 hodin. Prodejní cena za nový elektronický šipkový automat KINGS DARTS závisí na kurzu české koruny k Euru. Množstevní slevy jsou možné. Náhradní díly jsou dostupné i 10 let po prodeji. Starší šipkový automat značky KINGS DARTS lze přestavět svépomoci na novější elektronický šipkový automat. Pouhou výněnou vadných, nebo zastarlých a nespolehlivých součástek získate moderní a spolehlivý přístroj. Pronájem a provoz profesionálních MP3 jukeboxů. Musicboxy amerického výrobce ROWE/Ami. Stolní fotbálky pro komerční použití.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.