+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šipky.info - šipky,terče

Klíčová slova: šipky,terče,hry,terč,elektronický,šipkovy,automat

E-mail: obchod@sipky.info

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2010

Popis: Specializovaný e-shop na šipky, terče a hry.Pro šipkaře nabízíme: hroty,letky,násadky,šipky,pouzdra,terče sisalové,elektronické,šipkové automaty,náhradní díly a další. Mimo šipek se specializujeme na: * poker,karty,žetony a doplňky, * poháry,trofeje,medaile,figurky, vyrábíme štítky, * hlavolamy kovové,dřevěné,drátěné,skleněné,ježek v kleci,rubikova kostka, * šachy dřevěné,malované,figurky,desky,hodiny,go,dáma, * stolní fotbal domácí i komerční, * stolní hokej Stiga,náhradní hráči,díly,příslušenství * kulečník (karambol,pool,snooker),tága,koule,křídy,kůže a doplňky * stolní deskové hry pro děti i dospělé od Albi,Bonaparte,Mindok a dalších.

Web: www.sipky.info

Další související informace

Dartmen - pronájem šipek

šipky, šipkový, automat, vofotronix, diamond darts – Pronájem a opravy šipkových automatů Vofotronix a stolních fotbálků Garlando. Provozujeme šipky již od roku 1997 a spolupracujeme s Unií šipkových organizací (UŠO) a Českým šipkovým svazem (ČŠS). Prodej náhradních dílů na šipky Diamond Darts III.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Načítání trvalo 0.0732 sekund.