+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skákací boty 7leagueboot

Klíčová slova: skákání, skakaci bot, sedmimílovky, 7leagueboot

E-mail: info@skakej7.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2012

Popis: “ 7-mi mílové boty“, jak se jim také říka, jsou sportovním vybavením nové generace. Jejich konstrukce Vám umožní skákat přes 2m vysoko, dělat kroky „skoky“ ;) dlouhé až 4m. Těžko se popisuje, co vše Vám mohou skákací boty „7leagueboot“ nabídnou, ale mate-li rádi pohyb, zábavu, adrenalin, pak musíte jedině vyzkoušet tento netradiční sport, při kterém je zábava na 1. místě. Skákací boty jsou pro každého bez rozdílu věku…. ať už je vám 10 let nebo 60 let, najdete si to co Vás baví. skákání běh freestyle triky procházky po přírodě s nadhledem

Web: www.skakej7.cz

Další související informace

Skákací boty

Skákací boty, skákací chůdy, poweriser, 7leagueboo – Skákací boty poweriser jsou světovou revolucí mezi sportovním vybavením. To, o čem se Vám zatím jen zdálo se stane skutečností. Máte-li rádi adrenalin, určitě si naše skákací boty oblíbíte. Máte-li rádi sport, běhání i potom si skákací boty oblíbíte. Po 5-ti minutách dokážete sami chodit a potom už je jen na Vás jakým směrem se vydáte.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 1.3799 sekund.