+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skákací boty všech značek

Klíčová slova: Skákací chůdy, skákací tyče, pogo tyč, slackline,

E-mail: odkazy_honzik@powerbock.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Největší e-shop v ČR. Jediný e-shop kde najdete všechny značky skákacích bot. Skákací chůdy, skákací tyče, pogo tyč, slackline, gibbon, chrániče, oblečení pro powerbocking, vybavení pro trénink na skákacích botách, gymnastické pomůcky, bazar skákací boty.

Web: www.bockzone.com

Další související informace

Půjčovna čtyřkolek

4kolka, čtyřkolka, ATV, půjčovna, skákací hrad – Jsme tu pro všechny milovníky adrenalinové zábavy a motosportu. ATV (all-terrain vehicle) neboli čtyřkolka (quad) je dvoustopé vozidlo, které můžete provozovat i na veřejných komunikacích. K provozu je nutná homologace pro silniční provoz a řidičský průkaz B. Díky menším rozměrům a hmotnosti má čtyřkolka lepší průchodnost terénem než automobil, a proto může překonávat překážky, jako jsou například kopce, cesty nebo malé říčky a to za každého ročního období. Přemýšlíte nad způsobem jak aktivně strávit volný čas s přáteli či rodinou nebo plánujete firemní akci pro své zaměstnance? Řádění na čtyřkolkách je skvělý způsob relaxace, ze kterého si budete odnášet nezapomenutelné zážitky. V naší půjčovně čtyřkolek najdete quady a elektrická vozítka přizpůsobitelné všem, dokonce i Vašim dětem nebo začínajícím jezdcům. U nás si svou čtyřkolku určitě vyberete. Jako jediná půjčovna nabízíme i nejsilnější užitkové čtyřkolky Dinli, s obsahem motoru 700ccm. Pro velký zájem jsme naši půjčovnu rozšířili i o další aktivity. Jako další doplněk si u nás můžete půjčit skákací hrad, trampolíny, nůžkové stany, topidla, airdancer, HARD PAD – taneční podložku, ozvučení, Audio/video techniku i potřeby pro catering apod. Agentura Kilion s.r.o. Vám zajistí nejenom zapůjčení věcí ale i zajištění akcí na míru.

Levné ubytování

Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion, – Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Načítání trvalo 3.3785 sekund.