+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skákací boty všech značek

Klíčová slova: Skákací chůdy, skákací tyče, pogo tyč, slackline,

E-mail: odkazy_honzik@powerbock.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Největší e-shop v ČR. Jediný e-shop kde najdete všechny značky skákacích bot. Skákací chůdy, skákací tyče, pogo tyč, slackline, gibbon, chrániče, oblečení pro powerbocking, vybavení pro trénink na skákacích botách, gymnastické pomůcky, bazar skákací boty.

Web: www.bockzone.com

Další související informace

Skákací boty

Skákací boty, skákací chůdy, poweriser, 7leagueboo – Powerbock.eu je nový portál zabývající se sdružením zájemců o skákací boty. Naším cílem je poskytnout co největší množství informací a vybudovat komunitu se stejným zájmem. Powerbock neboli skákání na skákacích botách je nový revoluční městský sport, který se neustále rozrůstá o nové skokany a týmy po celém světě.

Půjčovna čtyřkolek

4kolka, čtyřkolka, ATV, půjčovna, skákací hrad – Jsme tu pro všechny milovníky adrenalinové zábavy a motosportu. ATV (all-terrain vehicle) neboli čtyřkolka (quad) je dvoustopé vozidlo, které můžete provozovat i na veřejných komunikacích. K provozu je nutná homologace pro silniční provoz a řidičský průkaz B. Díky menším rozměrům a hmotnosti má čtyřkolka lepší průchodnost terénem než automobil, a proto může překonávat překážky, jako jsou například kopce, cesty nebo malé říčky a to za každého ročního období. Přemýšlíte nad způsobem jak aktivně strávit volný čas s přáteli či rodinou nebo plánujete firemní akci pro své zaměstnance? Řádění na čtyřkolkách je skvělý způsob relaxace, ze kterého si budete odnášet nezapomenutelné zážitky. V naší půjčovně čtyřkolek najdete quady a elektrická vozítka přizpůsobitelné všem, dokonce i Vašim dětem nebo začínajícím jezdcům. U nás si svou čtyřkolku určitě vyberete. Jako jediná půjčovna nabízíme i nejsilnější užitkové čtyřkolky Dinli, s obsahem motoru 700ccm. Pro velký zájem jsme naši půjčovnu rozšířili i o další aktivity. Jako další doplněk si u nás můžete půjčit skákací hrad, trampolíny, nůžkové stany, topidla, airdancer, HARD PAD – taneční podložku, ozvučení, Audio/video techniku i potřeby pro catering apod. Agentura Kilion s.r.o. Vám zajistí nejenom zapůjčení věcí ale i zajištění akcí na míru.

Ozvučení akcí

Ozvučení akcí, osvětlení koncertů, ozvučení – Ozvučení akcí, osvětlení koncertů. Zajistíme osvětlení i ozvučení kulturních, sportovních a společenských akcí, technické zabezpečení - zvuk, projekce, podia a krytá podia. Návrhy světelné scény, zastřešení pódia v různých velikostech. Ozvučení akcí, osvětlení koncertů na klíč

Načítání trvalo 0.0791 sekund.