+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ski areál Búřov

Klíčová slova: ski areá, Búřov, lyžování Beskydy

E-mail: emil.korduliak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2008

Popis: Ski areál Búřov se nachází v prostředí Beskyd v obci Valašská Bystřice. Ski areál nabízí sjezdové lyžování, skokanské můstky, tratě pro běžky a snowpark pro snowboardisty. Ski areál Búřov je vhodný pro pokročilé i začínající lyžaře.

Web: www.skiburov.cz

Další související informace

Lyžování Itálie, Francie

lyžování Francie,lyžování Itálie,lyžování Rakousko – Jsme cestovní kancelář zaměřená na lyžování v Itálii, lyžování v Rakousku a lyžování ve Francii. V naší nabídce naleznete oblíbená střediska lyžování Itálie Sestriere, Pragelato a Vialattea. Pojeďte si zalyžovat do Alp.

CK KONTAKT - hory, moře

lyžování Alpy Itálie Rakousko Švýcarsko – CK KONTAKT - lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok,turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.

Tarvisio

cestovní kancelář, lyžování Itálie, lyžování Alpy – Naše cestovní kancelář nabízí lyžování v Itálii. Jedná se o pobyty v malebném městečku Tarvisio v italských alpách. Tarvisio je pro české turisty nejbližší italské lyžařské centrum, které nabízí 32 km sjezdových tratí. Součástí dalších služeb areálu je snowpark, sáňkařská dráha nebo lyžařská škola.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.