+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ski areál Klínovec

Klíčová slova: zima, Klínovec, ski areál, lyžování, Krušné hory,

E-mail: reg3@sttboss.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Krušné hory vám otevírají svou náruč. Ski areál Klínovec nabízí lyžování začínajícím i zkušeným lyžařům a snowboardistům. Krušné hory a Skiareal Klínovec vás rádi přivítají a postarají se o vás. Krušné hory, to jsou nezapomenutelné zážitky.

Web: zima.klinovec.cz/lyzovani

Další související informace

Ubytování Krušné hory

Dovolená Krušné hory, Penzion, Ubytování, Avionika – Pokud se chystáte na dovolenou a hledáte ubytování v Krušných horách, nepřehlédněte nabídku penzionu Avionika. Nabízíme Vám pohodlné a cenově dostupné ubytování. Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje.

Horská chata Apolena

horská chata, Klínovec, Krušné hory, ubytování, zi – Horská chata Apolena se nachází v těsné blízkosti největšího ski-areálu na Klínovci v Krušných horách. Luxusně vybavená a zrekonstruovaná chalupa na horách se stylovým nábytkem je celá k pronajmutí. Ubytování v penzionu Apolena lze využít šest velkých apartmánů, čtyři se dvěma ložnicemi a s celkovým počtem 20 lůžek, také lze přidat i další přistýlky.

Hotel Sv. Hubert

ubytování, hotel, Krušné hory, Boží Dar – Hotel Svatý Hubert najdete přímo v centru krušnohorského městečka Boží Dar. K ubytování slouží stylově zařízené 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. Součástí hotelu je také restaurace,

Načítání trvalo 3.6698 sekund.