+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ski areál Klínovec

Klíčová slova: zima, Klínovec, ski areál, lyžování, Krušné hory,

E-mail: reg3@sttboss.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Krušné hory vám otevírají svou náruč. Ski areál Klínovec nabízí lyžování začínajícím i zkušeným lyžařům a snowboardistům. Krušné hory a Skiareal Klínovec vás rádi přivítají a postarají se o vás. Krušné hory, to jsou nezapomenutelné zážitky.

Web: zima.klinovec.cz/lyzovani

Další související informace

Lyže-výprodej

lyže, hory, zima, snowboard, sníh, brusle, sport – Nové a kvalitní lyže, za nízké ceny- to je vyprodej lyží a vázání. Sportovní vybavení na celý rok. Odborná pomoc při výběru, servis lyží a záruka samozřejmostí. Navštivte naše stránky a vyberte si z nabídky.

Ubytování - chalupy

chalupy, chaty, apartmány, hory, lyžování, Bibione – Ubytování v soukromí v chatách, chalupách a apartmánech po celé ČR, na Slovensku i Itálii. Užijte si lyžování v Alpách v Itálii, Francii či Rakousku. Nabízíme levné ubytování na horách ve vysoce kvalitních horských střediscích.

Horská chata Apolena

horská chata, Klínovec, Krušné hory, ubytování, zi – Horská chata Apolena se nachází v těsné blízkosti největšího ski-areálu na Klínovci v Krušných horách. Luxusně vybavená a zrekonstruovaná chalupa na horách se stylovým nábytkem je celá k pronajmutí. Ubytování v penzionu Apolena lze využít šest velkých apartmánů, čtyři se dvěma ložnicemi a s celkovým počtem 20 lůžek, také lze přidat i další přistýlky.

Načítání trvalo 3.4168 sekund.