+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ski areál Klínovec

Klíčová slova: zima, Klínovec, ski areál, lyžování, Krušné hory,

E-mail: reg3@sttboss.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Krušné hory vám otevírají svou náruč. Ski areál Klínovec nabízí lyžování začínajícím i zkušeným lyžařům a snowboardistům. Krušné hory a Skiareal Klínovec vás rádi přivítají a postarají se o vás. Krušné hory, to jsou nezapomenutelné zážitky.

Web: zima.klinovec.cz/lyzovani

Další související informace

Lyže-k2-lyže

lyže, hory, zima, snowboard, sníh, brusle, sport – Lyže k2 spolu s vázáním i bez. Odborná pomoc při výběru a záruka samozřejmostí. Sety lyží společně s vázáním za výhodnou cenu samozřejmostí. Pojďte koupit lyže k nám. Víme, co prodáváme. Navštivte naše stránky a vyberte si z naší nabídky.

Snowboard-k2

lyže, hory, zima, snowboard, sníh, brusle, sport – Snowboard nebo jenom vázání? Set snowboard+vázání? Ano, u nás najdete obojí. Odbornou pomoc samozřejmě také. Snowboard u nás koupíte s chutí. Navštivte naše stránky a vyberte si z naší široké nabídky.

Informace a ubytování v K

krušné hory, krušné, ubytování – Informace a seznam ubytování, odkazy na ubytovatele, kontakty na informační centra v Krušných horách, odkazy na online kamery a informace o počasí v Krušných horách. Kontakty a podrobné informace o ski areálech.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.