+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skiareál Čenkovice - skir

Klíčová slova: Čenkovice,ski,areál,skiareál,Buková hora,Orlické h

E-mail: skicenkovice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2011

Popis: Stránky pro celý lyžařský areál Čenkovice - Buková hora. Kompletní informace o ski areálu Čenkovice, web kamery, půjčovny, vleky, lanovky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, katalog ubytování, travní lyžování, počasí,...

Web: www.skiareal-cenkovice.cz

Další související informace

Lyže - snowboardy.com

lyže,snowboardy,ski,běžky,běžkové boty,běžkové vaz – Provozujeme internetový obchod zaměřený na zimní sporty, především na sjezdové lyže, běžecké lyže a snowboardy a související vybavení jako lyžáky, vázání apod. Prodáváme také brusle, vybavení pro skialpinismus, ochranné helmy a mnoho dalších doplňků pro pobyt v zimní přírodě.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.