+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skiareál Čenkovice - skir

Klíčová slova: Čenkovice,ski,areál,skiareál,Buková hora,Orlické h

E-mail: skicenkovice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2011

Popis: Stránky pro celý lyžařský areál Čenkovice - Buková hora. Kompletní informace o ski areálu Čenkovice, web kamery, půjčovny, vleky, lanovky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, katalog ubytování, travní lyžování, počasí,...

Web: www.skiareal-cenkovice.cz

Další související informace

Lyže - snowboardy.com

lyže,snowboardy,ski,běžky,běžkové boty,běžkové vaz – Provozujeme internetový obchod zaměřený na zimní sporty, především na sjezdové lyže, běžecké lyže a snowboardy a související vybavení jako lyžáky, vázání apod. Prodáváme také brusle, vybavení pro skialpinismus, ochranné helmy a mnoho dalších doplňků pro pobyt v zimní přírodě.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.