+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skipark Čenkovice

Klíčová slova: ski,hory,Čenkovice,areál,lyžařské,Buková hora

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Lyžařský areál Čenkovice - Buková hora. Kompletní informace o lyžařském areálu Čenkovice, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací.

Web: www.skiparkcenkovice.cz

Další související informace

Lezecká Revue

hory, lezení, alpinismus, diskuze – Web o horolezectví, horách, skalách, sportovním lezení, boulderingu, alpinismu, via ferratách, skialpinismu, cestování. Průvodce skalních a horských cest a oblastí. Diskuzní fórum zamřené mimo jiné na podmínky na horách a sněhové a ledové zpravodajství.

Areál Ski Čenkovice

ski,hory,Čenkovice,areál,lyžařské,středisko, Bukov – SkiČenkovice, lyžařský areál Buková hora. Ski Čenkovice - informace o lyžařském areálu Čenkovice, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací

Výprodej kol

výprodej, horská kola,jízdní kola, trekinkova kola – Výprodej jízdních kol a prodej za akční ceny. Kola-výprodej.eu Vám přináší aktualizované akční nabídky a výprodeje pečlivě vybraných prodejců, u nichž pořídíte jízdní kolo za nejlepší ceny na trhu. U nás si vyberete z nabídky všech typů jízdních kol, ať již jde o kola horská, silniční nebo trekingová.

Načítání trvalo 0.0727 sekund.