+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škola paraglidingu, motor

Klíčová slova: škola, paragliding, padákový kluzák, paramotor,

E-mail: info@ems-para.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: Provozujeme školu a kurzy motorového a bezmotorového paraglidingu a seznamovací tandemové lety. Vyrábíme rámy, podvozky a tříkolky poháněné motory Rotax. Kurzy bezmotorového létání, servis paramotorů.

Web: www.ems-para.cz

Další související informace

BURTON Snowboard School

Snowboard, škola, požičovňa, lekcie, jasna, chopok – BBS Snowboardová škola BURTON - ponúka kurzy pre začiatočníkov a pokročilých, BBS Snowboardová škola BURTON - Požičovňa snowboardovej výstroje - Liptov - Demanovská dolina - Jasná, chopok - Nízke Tatry

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

MBA

mba, studium, program, vysoka skola, master – Online průvodce Masters of Business Administration programů - postgraduální studium zaměřené na byznys a komunikaci. Kurz MBA je uznáván celosvětově a studium při zaměstnání je v průměru dvouleté, denní studium trvá zpravidla jeden až jeden a půl roku.

Načítání trvalo 0.1174 sekund.