+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škola paraglidingu, motor

Klíčová slova: škola, paragliding, padákový kluzák, paramotor,

E-mail: info@ems-para.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: Provozujeme školu a kurzy motorového a bezmotorového paraglidingu a seznamovací tandemové lety. Vyrábíme rámy, podvozky a tříkolky poháněné motory Rotax. Kurzy bezmotorového létání, servis paramotorů.

Web: www.ems-para.cz

Další související informace

Anglické knihy

kniha, angličtina, jazyk, škola, hra, slovník – Internetové knihkupectví, specializujíce se na knihy v Anglickém jazyce pro děti a jejich rodiče. Velký výběr naučných knich s různými pomůckami- hry, puzzle, samolepky, audio CD a DVD. Čteme dětem, příručky pro rodiče, slovníky obrázkové i výkladové.

Duchovní růst

Kurzy, Škola, Léčení, Kyvadlo, Shamballa, Workshop – Esoterická škola Křídla Andělská nabízí kurzy intuitivního písma, siderického kyvadla, výkladu tarotových karet, Shamballa, workshop Tajemství I. a II., přenášky a osobní konzultace, regrese, léčení, výklad karet, intuitivní písmo a další.

Hospoda Týřovice

Hospoda Týřovice, hospoda Obecná škola, hospodada – Přijďte navštívit naši Hospodu „Obecná škola“ v Týřovicích, která se nachází na klidném místě v oblasti Křivoklátsko. Zveme Vás na originální asijskou kuchyni, kterou pro Vás připravujeme každý den od 11 do 22 hodin.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.