+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škola paraglidingu, motor

Klíčová slova: škola, paragliding, padákový kluzák, paramotor,

E-mail: info@ems-para.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: Provozujeme školu a kurzy motorového a bezmotorového paraglidingu a seznamovací tandemové lety. Vyrábíme rámy, podvozky a tříkolky poháněné motory Rotax. Kurzy bezmotorového létání, servis paramotorů.

Web: www.ems-para.cz

Další související informace

Angličtina pro začátečník

bridges, jazyková škola, výuka jazyků, jazyky – Potřebujete se naučit anglicky? Chce po Vás Váš šéf, ať se zdokonalíte v angličtině? Nebo naopak ve škole máte dělat zkoušku z anglického jazyka, ale angličtinu moc neovládáte? Pak právě pro Vás tu je jazyková škola Briges.cz.

Mateřská školka Eldorádo

Mateřská školka, škola, předškolní výchova, dětský – Mateřská školka Eldorádo – školka trochu jinak. Pro děti ve věku od 2 do 7 let v rodinném prostředí. Jazykové, výtvarné a hudební kroužky, canisterapie, výchova ke zdravému životnímu stylu a ekologii. Stravování v bio kvalitě.

SPĚVÁČEK jazyková škola

jazyková, škola, kurzy, pomaturitní, studium – Skupinové a individuální jazykové kurzy, pomaturitní studium angličtiny a japonštiny, příprava k mezinárodně uznávaným zkouškám, studium v zahraničí, on-line testy, malé skupiny studentů a možnost volby českých lektorů nebo rodilých mluvčích

Načítání trvalo 0.0609 sekund.