+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slávia Právnik

Klíčová slova: slávia právnik,bahbl,hokejbal bratislava,3+1

E-mail: info@slavia-pravnik.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2013

Popis: Oficiálna stránka hokejbalového tímu Slávia Právnik pôsobiacom v Bratislavskej hokejbalovej lige. Hokejbalový klub Slávia Právnik vznikol v roku 1995 a sezónou 2010/2011 oslávil pätnásťročnicu svojho vzniku. Klub vo svojich prvých dvoch rokoch existencie vystupoval pod názvom HBC Rookies a hrával v Bratislavskej hokejbalovej súťaži ako nováčik.

Web: slavia-pravnik.sk/

Další související informace

CPS - Centrum pož. sportu

CPS, požární sport, hasiči, SDH – CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

hokejbal.org

hokejbal,3+1,bahbl,hokejbal v bratislave, ba liga – Oficiálna stránka Bratislavskej hokejbalovej ligy. Jedna z posledných hokejbalových líg, ktorá sa hrá systémom 3+1 s napustenou tenisovou loptičkou. Hokejbal je technickejší oproti systému 5+1 či 4+1, a aj po viac ako 30-tich rokoch sa teší veľkej popularite.

Načítání trvalo 0.0763 sekund.