+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slávia Právnik

Klíčová slova: slávia právnik,bahbl,hokejbal bratislava,3+1

E-mail: info@slavia-pravnik.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2013

Popis: Oficiálna stránka hokejbalového tímu Slávia Právnik pôsobiacom v Bratislavskej hokejbalovej lige. Hokejbalový klub Slávia Právnik vznikol v roku 1995 a sezónou 2010/2011 oslávil pätnásťročnicu svojho vzniku. Klub vo svojich prvých dvoch rokoch existencie vystupoval pod názvom HBC Rookies a hrával v Bratislavskej hokejbalovej súťaži ako nováčik.

Web: slavia-pravnik.sk/

Další související informace

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.1581 sekund.