+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slevasport s.r.o.

Klíčová slova: Slevasport, Slevový portál, sport, sleva

E-mail: info@slevasport.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2011

Popis: Slevasport je jeden z prvních slevových portálů hromadného nakupování, který je zaměřen na sport, zdravý životní styl a na veškeré služby týkající se sportu a aktivního odpočinku. Letní a zimní sporty, cyklistika, lyžování, skipasy, adrenalinové sporty, bungee jumping, seskok padákem, paintball, jízda luxusními auty, fitness, kuželky, sportovní pobyty, golf, pernamentky, výživové doplňky, sportovní oblečení, slevové poukazy..

Web: www.slevasport.cz

Další související informace

Peaceegg

Frisbee, Ultimate, Sport, Písek, Peaceegg – Od kelímků k titulu halových vicemistrů. Tak by se dala stručně charakterizovat raketová kariéra píseckého týmu pod vedením Marka Máry Holického. Obdivuhodné úsilí vkládají hráči jak do trénování, tak do organizace kvalifikačního turnaje Spring Spirit.

Slevyvjednom.cz

Slevy, vouchery, slevový portál, hromadné slevy – Slevyvjednom.cz je slevový agregátor, ve kterém najdete slevy a vouchery na jednom místě od nejzajímavějších slevových portálů v ČR. Přehledné aktuální hromadné slevy a vouchery. V slevy jsou rozdělený do následujících kategorii: Zboží, cestování, služby, jídlo, zážitky, sport.

Probíhající akční slevy

slevy, slevový portál, dnes, akční, hromadné – Slevozdroj.cz – Váš nákupní slevový portál plný slev na zboží a módu. Udělejte radost sobě i svým nejbližším, využijte hromadné akční slevy na zboží a módu na našem slevovém portálu Slevozdroj.

Načítání trvalo 0.0921 sekund.