+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slezský FC Opava

Klíčová slova: Fotbal fans ultras hooligans Slezsky FC SFC Opava

E-mail: sfcopava@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2009

Popis: Neoficiální stránky o Slezském fotbalovém clubu Opava - fotky, videa, diskuze, burza, aktuální dění, fans, ultras, hooligans, Slezsko, Silesia, SFC OPAVA - WKS SLASK WROCLAW SFC Opava - Vášeň trvající více než 100 let!

Web: www.sfc.4fan.cz

Další související informace

Auto-doplňky

autodoplňky, motodopňky, tuning – Kamenná prodejna a internetový obchod. Prodej náhradních dílů, autodoplňků a tuningoých doplňků. Výrobky do interiéru, pro exteriér, autochemie, světla, povinná výbava, audio, elektro a další. Vše za bezkonkurenční ceny.

E Cigareta

E Cigareta, Cigarety, Elektronická cigareta, – Informační blog který pojednává k tématu cigarety. Najdete zde historii cigaret, tabáku a také více informací k novému trendu kterým je elektronická cigareta. Dnešní E cigareta je původem z číny ovšem patent vůbec první E cigarety byl vyroben už dříve. Více info najdete na mém blogu.

Parkhotel Opava v Opavě

Parkhotel Opava ,ubytování v – Nově zrekonstruovaný hotel v opavských Městských sadech je součástí Městského stadionu, na kterém hraje své zápasy Slezský fotbalový club Opava.Po rekonstrukci nabízí hotel 12 nově vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. K dispozici je také sedm starších renovovaných pokojů. Všechny mají vlastní sociální zařízení, televizi a přípojku na internet ADSL. Kromě toho lze v prostorách hotelu využít bezdrátovou síť WiFi. Všechny dvoulůžkové pokoje mají televizi a válendu. V ceně ubytování je započtena snídaně. Všichni hoteloví hostí mohou zdarma využívat parkoviště, které je součástí hotelu.Restaurace nabízí po celý den jídla české i mezinárodní kuchyně a polední, cenově zvýhodněné menu.

Načítání trvalo 3.9607 sekund.