+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snadná cesta ke cvičení

Klíčová slova: cvičení z domu, domácí cvičení, cvičení pro holky

E-mail: onlinefitness@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2014

Popis: OnlineFitness.cz je vždy a všude s tebou. Cvič z pohodlí svého domova, při pauze v práci nebo na cestách. Udělej si kolem sebe kousek místa, spusť lekci na telefonu, tebletu nebo počítači a začni. Skvělí trenéři a žhavé fitness trendy už na tebe čekají.

Web: www.onlinefitness.cz

Další související informace

Qi Gong

Qi Gong, cvičení – Léčebným cvičením Qi Gong, které má stejné pozadí jako tradiční čínská medizína, můžeme dosáhnout plnohodnotného vitálního života, a to skrze určité pohyby, dechvé techniky a vedení naší pozornosti. Vyzkoušejte naše cvičení.

Oblíkačky pro holky

oblíkačky, barbie oblíkačky, oblíkačky pro holky – Herní portál s oblíkačkami pro holky, ustroj si svou princeznu nebo nějakou celebritu. Široká nabídka her s oblékáním pro každou slečnu. Barbie oblíkačky nebo oblékání filmových hvězd a mnohem víc na oblikacky.info

Plavání miminek, plavání

plavání miminek, plavání kojenců Praha, cvičení ro – Centrum rodinných aktivit v Praze, MODRÝ TYGŘÍK nabízí plavání pro miminka, kojence i programy cvičení a plavání rodičů s dětmi. Dále nabízíme cvičení pro těhotné, maminky po porodu, kurzy a přednášky, hlídání dětí či miniškoličku.

Načítání trvalo 4.1403 sekund.