+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

snowboard-domination

Klíčová slova: snowboard,vázání,boty,brýle,chrániče,helma,grip

E-mail: kontakt@snowboard-dm.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Náš snowboard shop nabízí snowboardy, vybavení na snowboard jako vázání a boty, dále snb chrániče a veškeré příslušenství na snowboard. Našim cílem je nabídnout jak dámské snowboardové vybavení a pánské snb vybavení tak i dětské snowboardy a další příslušenství jako brýle a helmy na snowboard.

Web: www.snowboard-dm.cz

Další související informace

SGB Praha s.r.o.

OKO,zaměřovač,chrániče sluchu,svítící mušky,brýle – Výroba otevřených kolimátorů OKO,montáží a krytů pro pistole,lovecké a automatické zbráně,prodej: elektr. chráničů sluchu s gelovým polstrováním Mepablu a Sordin,střeleckých brýlí Wiley X,světelných mušek Hiviz,IPSC opasků,plast. díly k SA58,LED svítilen. OKO je náš výrobek,který je znám v Evropě,USA,ale i v Malaisii a v mnoha jiných státech. Životnost kolimátoru 50 000 - 100 000 výstřelů ho řadí mezi světovou špičku ve svém oboru.Pro svou dlouhou spolehlivost je oblíben u myslivců , speciálních policejních a vojenských jednotek a také u střelců IPSC. Chrániče sluchu-dynamická sluchátka chrání sluch před poškozením při výstřelu,zároveň umožňuje zesílení zvuků v okolí.Díky stereo efektu poznáte odkud se zvuk šíří.Vhodné zejména pro myslivce(lepe slyší zvěř),pro armádu,policii a všude tam,kde je hlučný provoz a při tom je nutno udržet zvukový kontakt s okolím např.pneumatická kladiva,bagry atp..Nabízíme kvalitní výrobky firem Sordin a Mepablu s gelovým i normálním polstrováním. Ochranné brýle Wileyx-vysoce kvalitní brýle vyrobené v USA speciálně pro střelce,vojáky,polici,agenty FBI a motorkáře.Brýle osvědčené na bojištích americké armády.

Sportovní dětské oblečení

Topgal,Běďa,Peddy,Děti,Sport,Boty,Dětský,Dobrák – Nové a bazarové zboží firem TopGal, Běďa, Peddy. Coleman. Výběr z desítek typů a vzorů. Boty, školní batohy, rehabilitační a relaxační pomůcky, bundy, oblečení, hračky, deštníky, pláštěnky, campingové vybavení pro děti. Rezervace zboží a vyzvednutív kamenném obchodě Brno, Dobrák

CPS - Centrum pož. sportu

CPS, požární sport, hasiči, SDH – CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

Načítání trvalo 0.2582 sekund.