+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snowboardy TRANS

Klíčová slova: Snowboardy TRANS

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2012

Popis: Snowboardy TRANS jsou německou značkou s více jak dvacetiletou historíí. Snowboardy TRANS jsou kompletně vyráběny v Německu. Snowboardy jsou vyráběny v německé továrně High-Tech SportGoods Production, kde probíhá výroba snowboardů od začátku do konce (tedy žádné polotovary z Asie). Snowboardy TRANS jsou oblíbené především pro velice kvalitní, atraktivní a ucelené kolekce, které uspokojí i ty nejnáročnější snowboardery.

Web: www.trans-snowboards.cz

Další související informace

nohokol.cz -jízdní kola

lyže snowboardy brusle sportoví potřeby kola – Prodej a servis jízdních kol značek, Kellys, GT, Mongoose, Leader fox, Dema. Kompletní ski servis-broušení, vyvařování, voskování. Půjčovna Lyží a snowboardu, slevy na lyžařský výcvik, prodej nových i použitých lyží. Prodej kolečkových bruslí.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 1.6432 sekund.